Flirt z historią

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
8388072064
historyczna
Basia

Na Flirt z historią składają się szkice z dziejów obyczaju, kultury literackiej i etnografii. W barwnym kalejdoskopie zmieniają się idee, rzeczy i epoki, sympatyczne drobiazgi sąsiadują z poważnymi problemami. Raz to będzie tytoń, innym razem kawa, ale też i kolej żelazna, a nawet złotówka Grabskiego.

źródło opisu: http://www.taniaksiazka.pl/flirt-z-historia-kempa-andrzej-p-70953.html

źródło okładki: http://www.taniaksiazka.pl/flirt-z-historia-kempa-andrzej-p-70953.html

Basia | 2016-10-29
Na półkach: Przeczytane, ∎ ~ Historia