Przeklęta pierwsza linijka

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka

Jest to powieść o jednym z najpoważniejszych, a zarazem najbardziej ignorowanych problemów ludzkości: epidemii pisania. Tysiące ludzi, młodych i starych, bogatych i biednych, chwyta za pióro, nie zdając sobie sprawy, jak wielkie grozi im niebezpieczeństwo. Cała nadzieja w redaktorze prestiżowego wydawnictwa, który podejmie samotną walkę z tą straszną chorobą. Czy jednak podoła zadaniu? Czy ocali nieszczęśliwych?

Agnieszka | 2016-12-14
Mako | 2016-08-09