Zod Wallop

Zod Wallop
Zod, Wallop
horror
dona

Harry Gainesborough, były pisarz książek dla dzieci, po stracie córki pragnie tylko samotności. Okazuje się jednak, że świat, a właściwie kilka światów, nie chce zostawić go w spokoju. Bohater, któremu pomagają przyjaciele - w większości pacjenci szpitala psychiatrycznego - musi przeciwstawić się złu. Walka tocząca się na płaszczyźnie fikcji literackiej jest jednocześnie realną walką o przetrwanie, o odnalezienie wewnętrznego spokoju i równowagi. Zod Wallop to niezwykła satyra łącząca elementy fantasy, romansu, groteski i powieści drogi.

agar71 | 2014-03-13
Przeczytana: 01 lipca 2001

Nie bardzo wiem, co napisać, ale MUSZĘ.
Nikt nie dodał opinii.Zatem będę pierwsza.
Powieść jest odbierana różnorako - jak zauważyłam.
Ale dla mnie - BOMBA :)
Zaczęłam ją czytać na przystanku autobusowym, czekając na 145, które miało mnie zawieźć w stronę pracy. Potem kontynuowałam na balkonie - w pracy -na każdym papierosie, na który wychodziłam. A skończyłam ją w domu - tego samego dnia. Bardzo późnym wieczorem. Ta książka nie pozwoliła się opuścić!

Arek_Szpak | 2016-04-27
reptar | 2016-02-13