Karmiczny dług

Tajemnica, którą nosi w sobie Alicja przez kilka wcieleń, uzewnętrznia się w tym życiu. W buddyjskim klasztorze odkrywa, że została kiedyś zamordowana przez Czarka, któremu dziś ułatwiła karierę w świecie modelingu. Czarek doprowadza do próby samobójczej Jakuba, syna Alicji. Demony z przeszłości wróciły. Alicja podświadomie pracuje na to, żeby przyciągnąć do swojego życia ludzi i zdarzenia, które pomogą jej spłacić karmiczny dług. „Najgłębsze warstwy podświadomości kryją nieskończoną mądrość, nieskończoną moc. Owe psychiczne moce naprawdę istnieją. Siły to wprawdzie niewidzialne, ale przemożne. Twoja własna podświadomość daje rozwiązania każdego problemu i kryje przyczynę każdego skutku”. Josef Marphy „Potęga podświadomości”. Powieść jest finalistką konkursu Debiut Literacki Roku 2015.

źródło opisu: https://ksiegarnia.pwn.pl/Karmiczny-dlug,722900577,p.html

źródło okładki: https://ksiegarnia.pwn.pl/Karmiczny-dlug,722900577,p.html