Piękno

Wydawnictwo: Wolne Lektury
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
Pretender

Ten utwór nie jest objęty majątkowym prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać. Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa – Na Tych...

udostępnione są na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa – Na Tych Samych Warunkach . PL.
Źródło: http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/kwiaty-zla-piekno
Tekst opracowany na podstawie: Karol Baudelaire, Kwiaty grzechu, tłum. Adam M-ski [Zofia Trzeszczkowska]
i Antoni Lange, H. Cohn, Warszawa 
Publikacja zrealizowana w ramach projektu Wolne Lektury (http://wolnelektury.pl). Reprodukcja cyowa
wykonana przez Bibliotekę Narodową z egzemplarza pochodzącego ze zbiorów BN.
Opracowanie redakcyjne i przypisy: Aleksandra Sekuła, Marta Niedziałkowska, Weronika Trzeciak, Wojciech
Szczęsny.
Okładka na podstawie: bark@Flickr, CC BY .
:HVSU]\M :oOnH /HkWXU\
Wolne Lektury to projekt fundacji Nowoczesna Polska – organizacji pożytku publicznego działającej na rzecz
wolności korzystania z dóbr kultury.
Co roku do domeny publicznej przechodzi twórczość kolejnych autorów. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy
je mogli udostępnić wszystkim bezpłatnie.
-Dk PoľHV] SoPµF"
Przekaż % podatku na rozwój Wolnych Lektur: Fundacja Nowoczesna Polska, KRS .
Pomóż uwolnić konkretną książkę, wspierając zbiórkę na stronie wolnelektury.pl.
Przekaż darowiznę na konto: szczegóły na stronie Fundacji.

źródło opisu: http://wolnelektury.pl/katalog/lektura/kwiaty-zla-piekno/

Na półkach: Przeczytane, WOLNE LEKTURY, 2017
    Kwiaty zła
    Charles Pierre Baudelaire
    U poetów
    André Gide, Charles Pierre Baudelaire, Stéphane Mallarmé, Arthur Rimbaud, Paul V...
    Paryski splin
    Charles Pierre Baudelaire