Tam gdzie niedźwiedzie piwo warzą

Wydawnictwo: Bosz
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

(...) Jakżeż wiele można widzieć jak głęboko można pamiętać, jakżeż bardzo można kochać tę przeszłość moją i Twoją Januszu. Ryszard Wiktor Schramm

Octopus | 2017-05-16
Przeczytana: 16 maja 2017

Tylko kilka utworów jest jest klasycznymi wierszami, reszta to impresje, zapisy ulotnych obrazów, chwil, wspomnień autora. Nastrojowe, melancholijne, rubaszne, prawdziwe. Prawdziwą perełką są zdjęcia - tu przytoczę autorów, gdyż często nie zauważamy ich - Władysława Szulca, Mariana Kraczkowskiego, Janusza Rosikonia i ks. Bogdana Janika.
Kto choć raz oglądał zachód słońca na połoninami, objadał się słodkimi, granatowymi jagodami, czy moczył w strumieniu, lodowatej wodzie nogi zdarte od przemierzania szlaków ten sięgnie do tej książeczki i poczuje jej magię

folsenote | 2016-06-17
Elżbieta | 2011-03-23