Mr China czyli Amerykanin w Pekinie

Tłumaczenie: Lech Niedzielski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Historie prawdziwe". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
Mr. China
8373197125

Opowiedziana z humorem, niewiarygodna, chwilami surrealistyczna historia bankiera z Wall Street, który szukając chwały, pojechał do Chin z czterystu milionami dolarów i... dostał tam bolesną nauczkę, gdyż przekonał się, że Chińczycy nie stosują zasad gry obowiązujących na Zachodzie.

mylewicz | 2013-01-14
Przeczytana: 12 stycznia 2013

Dobrze napisana, zabawna i odkrywająca umysl chinski. Dostarcza duzej motywacjii do pojechania do Chin, nauki chińskiego i do interesowania się wszystkim co sie z Chinami wiąze. Opis bardzo stresujących sytuacji z pierwszej ręki. Zarzadzanie 20 przedsiebiorstwami nie moglo byc latwe i przyjemne w tamtch okolicznosciach... to tak jakby 1989 wlac do Polski mase kapitalu i przekonywac ludzi ze to co robia ma/powinno/musi przyniesc zysk- awykonalne (przynajmniej na poczatku).

Monika | 2015-11-23
Lukasz | 2015-08-10