Beauty and the Biker

Okładka książki Beauty and the Biker Alexa Riley
Okładka książki Beauty and the Biker
Alexa Riley Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Ghost Riders MC (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Ghost Riders MC (tom 2)
Beauty and the Biker
Kindle Edition
2015-08-08
2015-08-08

Nie czytałam 1 części, ale nie odczuwałam jakiejś wielkiej straty. Fanką Riley nie jestem bo jej historie są dosyć powierzchowne, skupione tylko na seksie. Tutaj zaczęlo się trochę lepiej od jej innych książek - bardzo lubię opowieści o żołnierzach. Niestety autorka nie wyszła poza sztampową historię - mamy kolejnego prawie 30-latka, który wpadł na widok 18-latki. Naprawdę nie rozumiem tej autorki - czy ona musi tak odmładzać bohaterki? 30 lat to już za dużo? Historia nie porywa, ale ma więcej plusow niż inne pozycje tej autorki. Jest sporo seksu, ale nie aż tyle. Nasza 18-latka trochę podrosła podczas nieobecności Abe (co jest dziwaczne bo to ona tutaj wydaje się bardziej dojrzała). Nie zabrakło dziecka (ta autorka chyba też ma na to parcie :P). Jeśli to była część o MC, to w ogóle tego niestety nie odczułam. Zero akcji nt klubu, niente. To duży minus. Ogólnie czytało się okej, chociaż ani Abe ani Julia nie są jakimiś fascynującymi bohaterami. Dzięki czemu historia też zawiodła.

Muszę przyznać że ciekawsza od pierwszej części. Wręcz nie podobna do innych książek Alexy i Riley- ok jest miłość od pierwszego wejrzenia, chęć zapłodnienia zaraz po ślubie, dużo dzieci i obsesja zaznaczania spermą- to charakterystyka większości książek tej pary autorek. Tym razem jednak poszły dalej i bardzo dobrze, bo historia dużo na tym zyskała. Prócz wszystkiego co powyżej, bo Abe jest bardzo zaborczy wobec Julii, jest też historia walki z demonami żołnierza rannego na misji- to jak toczy najważniejszą walkę życia- o powrót do zdrowia i miłość, ale podejmuje ją w pojedynkę, odpychając ukochaną. Jak nisko musi upaść Abe by się podnieść? Czy Julia będzie wiernie czekać? Musisz przekonać się sama 😀

2056

Fajnie było spotkać w tej historii bohaterów z 1-szej części Casper i Vincenta. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Abe jest 27 letnim marines ,a Julia 18 letnią dziewczyną, która dopiero wchodzi w dorosłe życie, ale wydaje mi się ,że to ona w tym związku jest bardziej dorosła niż Abe. Od pierwszego dnia ich znajomości, on prosi ją prawie codziennie o rękę, a gdy wyjeżdża na misję ona jest jego narzeczoną i wszystko byłoby dobrze gdyby Abe nie został ciężko ranny i jego ciało uległo poparzeniu , ma wszędzie blizny przez to odpycha ją od siebie zostawia na cały rok, uświadamia sobie, że bez niej nie może żyć i wie jak ją skrzywdził ,gdy wraca obiecuje ,że jej już nigdy nie zostawi, niestety w ich noc poślubną wraca koszmar z wypadku na pustyni i znowu ją zostawia , specjalnie rani ją mówiąc jej okropne słowa i ucieka , tym razem na kilka lat, myśli ,że Julia jest słabą kobietą i tu się myli, nie wie, że w tę noc poczęli synka, ale gdy dowiaduje się gdzie ona pracuje w weekendy decyduje ,że tym razem chce ją odzyskać i nigdy jej nie opuści, nie zrobi jej tego już nigdy więcej ,a gdy dowiaduje się ,że ma syna i ile stracił z życia nie będąc z nimi tylko użalając się nad sobą, dotarło do niego jakim jest idiotą. Nareszcie obydwoje są razem , no teraz w trójkę, a niedługo rodzinka im się powiększy, jak zwykle nasze autorki dały nam przesłodkie zakończenie. Książka lekka i przyjemna jak na temat MC, fajnie się ją czytało.

Główny bohater cholernie mnie irytował!!!!

Główny bohater cholernie mnie irytował!!!!

Masakra

Masakra