Misiek do kwadratu

Wydawnictwo: Egmont Polska

Misiek ma zupełnie nową manię: pieniądze! Marzy o pieniądzach, śni o pieniądzach, przed oczami ma tylko symbole dolara. Wierzy, że za pieniądze da się kupić wszystko: sławę, przyjaźń, a nawet własne miasto. Musi się jednak pogodzić z tym, że pewnymi rzeczami należy się dzielić. Na przykład swoim imieniem. Jeśli przeczytacie najnowszą książkę o kolejnych przygodach Miśka, dowiecie się, jak dobrze jest dzielić się tym, co chciałoby się mieć na własność!

Łucja | 2015-11-14
Evanescent | 2015-05-30