Skłócone

Tłumaczenie: Danuta Pałczyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasze ważne sprawy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Fall Out
978-83-7470-183-9
Edyta

Stella i Lotta były prawdziwymi przyjaciółkami, dopóki nie wydarzyło się coś, co zmieniło w ich życiu wszystko... Dlaczego rozstałyśmy się z Lotta właśnie wtedy, gdy tak bardzo potrzebowałam z kimś pogadać? Mama i tata nie dogadywali się od lat. Po okresie gniewnej ciszy, poprzedzonej tygodniami przykrych kłótni, tata przyszedł do domu i oświadczył, że odchodzi bo `potrzebuje trochę przestrzeni`. Zwierzyłabym się z tego wszystkiego Lottcie. Opowiedziała jej o osobistych sprawach mojej rodziny, kłótniach i innych rzeczach, z których nigdy nikomu bym się nie zwierzyła. Po wygadaniu się przed nią zawsze czułam się lepiej. Lotta potrafiła mnie rozweselić, a przynajmniej podnieść nieco na duchu. Tak było, zanim doszło do kłótni i rozstania...

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl/bid,43127,eid,46383,tytul,Sklocone,ksiazka.html

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl/bid,43127,eid,46383,tytul,Sklocone,ksiazka.html

optymistyczna | 2012-07-29
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 22 lipca 2012

Mimo że okładka nie do końca zachęcała mnie do przeczytania tej książki (myślałam, że będzie dziecinna i banalna) książka okazała się bardzo ciekawa i wciągająca. ;)

Platine | 2012-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2012

Typowa książka dla nastolatek. Nic dodać, nic ująć. Dobra, jeśli chce się zrobić przerwę między "cięższymi" książkami.

Kasia | 2016-05-12
Przeczytana: 12 maja 2016