Miśkomania

Wydawnictwo: Egmont Polska
8323721912

Peter wyjeżdża z całą rodziną na wymarzone wakacje. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że w tym samym domu ma zamieszkać Sheila, której Peter nie znosi! No i jego młodszy braciszek, Misiek specjalista od przyprawiania każdego o ból głowy! Jak tu się bawić w takim towarzystwiea Czy te wakacje przemienią się w koszmara Niekoniecznie! Petera czeka wiele przygód i niespodzianek, a największą z nich będzie przyjaźń z osobą, która wcześniej była jego osobistym wrogiem.

DKK_Czytodajnia | 2013-07-17

Judy Blume jest amerykańską pisarką , która tworzy głównie dla dzieci i młodzieży. ,,Miśkomania” to jedna z jej książek, idealna dla dzieci w wieku szkolnym.Przygody Miśka, tytułowego bohatera, i jego przyjaciół opisuje autorka w kolejnych częściach. Są to: ,,Opowieści z wakacji”, ,,Opowieści czwartoklasisty”, ,,Supermisiek”, ,,Misiek do kwadratu”. Ja jednak skoncentruję się na jednej opowieści, mianowicie na ,,Miśkomanii”.

Książka ta zrobiła na mnie duże wrażenie i bardzo mi się podobała. Jest to jedna z książek, które czyta się łatwo, lekko i przyjemnie. Napisana bardzo przejrzyście i dużym drukiem. Choć ma aż 166 stron, to można przeczytać ją błyskawicznie, gdyż jest niezwykle ciekawa i wciągająca.

,,Miśkomania” opisuje w wesoły i humorystyczny sposób przygody i przeżycia Petera i jego młodszego brata, Furleya , nazywanego Miśkiem. Chłopcy wraz z rodziną i sąsiadami wyjeżdżają na wakacje. Peter od samego początku jest niezadowolony, bo ma zamieszkać w tym samym domu co...

Piotruś | 2016-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2016

ta książka bardzo mi się spodobała.chciałbym mieć dalsze części.
:-)

Nylia | 2013-02-23
Przeczytana: 2006 rok
Antonina009 | 2013-02-15
Mmm | 2012-05-22
Na półkach: Przeczytane, ...2009r.