Oliver Moon i tajemnica magicznego napoju

Tłumaczenie: Iwona Żółkowska
Cykl: Oliver Moon (tom 1)
Wydawnictwo: Akapit Press
Oliver Moon and the Potion Commotion
młody czarodziej, magia

Oliver Moon uczy się pilnie w szkole magii. Ćwiczy rzucanie zaklęć i uroków, tresurę ropuch oraz latanie na miotle. Gdy zostaje nominowany do nagrody dla Młodego Czarodzieja Roku, okazuje się, że jego przeciwnikiem jest Merlin Dziewięćsił, szkolny prymus i kapitan sztafety miotlarzy. Czy Oliverowi uda się przygotować magiczny napój i zdobyć nagrodę?

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

kropka26 | 2011-06-10
Przeczytana: 06 czerwca 2011

Jak zwykle w sposób zabawny i ciekawy dla dziecka Oliver Moon tym razem bierze udział w konkursie na Młodego Czarodzieja Roku, niestety jego rodzice i mała wiedźminka postanowili zrzucic czarodziejskie szaty, używać mikrofalóki i samochodu, a do tego wysprzatali cały dom z pajęczyn!
To dramat dla młodego czarodzieja, gdyż spodziewa się wizyty trzech jurorów, którzy mają za zadanie ocenić dom, rodzine i otoczenie każdego z kandydatów.
Co wyniknie z tej wizyty i czego nauczymy się tym razem z przygód małego Olivera? Koniecznie przeczytajcie dziecku:)

Domi2010lady | 2015-02-11
Przeczytana: 05 lutego 2015