Od jutra

Wydawnictwo: Bellona

Mądra i bardzo prawdziwa powieść, w której kilka pokoleń współczesnych Polaków odnajdzie samych siebie. Opowiada o wielkiej pasji, poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania w życiu, a przede wszystkim o konfrontacji młodzieńczych marzeń i ideałów ze zmieniającą się rzeczywistością. Niestety, tylko w pojedynczych przypadkach wypada ona korzystnie.OD JUTRA to także powieść o miłości, tej pierwszej, niespełnionej dzięki matce i tej prawdziwej, na którą trzeba było czekać kilkanaście lat.

Roman Dłużniewski | 2016-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2016

Mądra i taka ciepła książka. Każdy z nas ma marzenia. A że nie wszystkie a nawet bardzo nieliczne się spełniają to już zupełnie inna sprawa.

Kamila | 2012-08-08
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: listopad 2011

Bardzo dobra książka mówiąca o życiowych wyborach, wierności ideałom. Zestawienie młodzieńczych marzeń z trudną rzeczywistością stanu wojennego oraz przemian politycznych i społecznych.

agatazbikowska | 2015-12-15
TuppenceP | 2014-09-08