Bingo!

Okładka książki Bingo! Dominika Stec
Okładka książki Bingo!
Dominika Stec Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Dolnośląskie
2007-01-01
2007-01-01

Okładka książki Opowiadania letnie, a nawet gorące Grażyna Bąkiewicz, Małgorzata Domagalik, Marek Harny, Manula Kalicka, Jarosław Klejnocki, Magdalena Kordel, Bartosz Łapiński, Katarzyna Leżeńska, Irena Matuszkiewicz, Iwona Menzel, Zofia Mossakowska, Monika Mostowik, Filip Onichimowski, Ewa Maria Ostrowska, Maciej Przepiera, Dominika Stec, Bartłomiej Świderski, Monika Szwaja, Małgorzata Warda, Janusz Leon Wiśniewski
Opowiadania le... Grażyna Bąkiewicz,&...
Okładka książki Opowieści wigilijne Grażyna Bąkiewicz, Irek Grin, Marek Harny, Manula Kalicka, Irena Matuszkiewicz, Iwona Menzel, Zofia Mossakowska, Ewa Maria Ostrowska, Maciej Przepiera, Olga Saska, Izabela Sowa, Dominika Stec, Monika Szwaja, Janusz Leon Wiśniewski
Opowieści wigi... Grażyna Bąkiewicz,&...

Po Slonecznikach i Intuicji - liczyłam na cis równie dobrego. No i... Nic z tego. Szkoda czasu...

Młoda kobieta ma wielu adoratorów i szuka Bingo co za każdym razem się podaje . Okazuje się kolega , który ją dobrze zna Lutek . Książka taka sobie .

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czyta się lekko i przyjemnie, trochę zakręcona opowieść o miłości, która bywa tuż obok, a którą czasem trudno dostrzec :) Główna bohaterka trochę szorstka, ale kiedy popatrzy się na nią z przymrużeniem oka, można ją uznać za zabawną. Polecam na miły wieczór..

Książka z gatunku latwych, lekkich i przyjemnych. Momentami trochę się dłuży, ale zakończenie nie jest oczywiste. Pod koniec oczywiście jesteśmy w stanie domyślić się jak będzie wyglądał finał ksiazki, jednak przez większość lektury prowadzimy własną analizę, poniekąd łączącą się z tą głównej bohaterki.

Nie wiem co ja przeczytałam... Nie podobała mi się, nie pasował mi styl, w jakim jest napisana, a jednak nie mogłam zrezygnować z czytania! Na początku z sympatii do bohaterki, co później nie było problemem, bo chciałam ukręcić jej łeb, ale znowu nie mogłam zrezygnować z czytania z ciekawości co będzie dalej! Książka budzi zatem emocje :) Ale nie wiem, czy poleciłabym, czy nie... Czy jest przeciętna, czy dobra? Na pewno lekka i dobrze się ją czyta. Zatem jednak więcej plusów niż minusów mimo, iż emocje obudziła we mnie skrajne :)

oznaczyłam książkę jako przeczytaną a w sumie nie fanami rady jej skończyć. książka nudna, napisana w chaotyczny sposób i nijak nie udało mi się do niej przekonać - a zrobiłam ze cztery próby. nie lubię zostawiać niedokończonych rzeczy, ale w tym przypadku inaczej nie mogłam. nie polecam.

Polonistka Dominika przeżywa rozstanie z mężem. Jej postanowienie : koniec z miłością. Los jednak stawia na jej drodze kilku mężczyzn, ale który to Bingo? Czy Dominika nie rozczaruje się poznając go?

Lekka (w każdym znaczeniu),łatwa i momentami zabawna książka w sam raz do pociągu. Wraz z rozwojem akcji główna bohaterka zaczyna irytować, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to przyjemne czytadełko.

Beznadziejna! Bohaterka tak przekoloryzowana, że aż dziw bierze, że dorosła kobieta może być tak infantylna. Briget Jones to przy niej geniusz inteligencji. A już myślałam, że gorzej być nie może.

• Lata 2008-2012
  • Audioteka
  • Powieść obyczajowa
  • Na mojej półce

Dodaj cytat z książki Bingo!