Dominika, młoda atrakcyjna polonistka, przeżyła wielkie uczucie i zdążyła się pogodzić z jego odejściem. Już nie będzie tak naiwna! Koniec z miłością! Niezwykły splot okoliczności sprawia jednak, że

Kachusek | 2015-10-04
Przeczytana: 02 października 2015

Czyta się lekko i przyjemnie, trochę zakręcona opowieść o miłości, która bywa tuż obok, a którą czasem trudno dostrzec :) Główna bohaterka trochę szorstka, ale kiedy popatrzy się na nią z przymrużeniem oka, można ją uznać za zabawną. Polecam na miły wieczór..

mircia | 2013-06-14
Na półkach: Przeczytane, Wymieniłam
Przeczytana: 10 czerwca 2013

Lekka (w każdym znaczeniu), łatwa i momentami zabawna książka w sam raz do pociągu. Wraz z rozwojem akcji główna bohaterka zaczyna irytować, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to przyjemne czytadełko.

Beznadziejna! Bohaterka tak przekoloryzowana, że aż dziw bierze, że dorosła kobieta może być tak infantylna. Briget Jones to przy niej geniusz inteligencji. A już myślałam, że gorzej być nie może.

maryna902245 | 2016-06-23
Przeczytana: 21 czerwca 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Młoda kobieta ma wielu adoratorów i szuka Bingo co za każdym razem się podaje . Okazuje się kolega , który ją dobrze zna Lutek . Książka taka sobie .

Ania Kurzeja | 2014-12-12
Przeczytana: 12 grudnia 2014

Nie wiem co ja przeczytałam... Nie podobała mi się, nie pasował mi styl, w jakim jest napisana, a jednak nie mogłam zrezygnować z czytania! Na początku z sympatii do bohaterki, co później nie było problemem, bo chciałam ukręcić jej łeb, ale znowu nie mogłam zrezygnować z czytania z ciekawości co będzie dalej! Książka budzi zatem emocje :) Ale nie wiem, czy poleciłabym, czy nie... Czy jest przeciętna, czy dobra? Na pewno lekka i dobrze się ją czyta. Zatem jednak więcej plusów niż minusów mimo, iż emocje obudziła we mnie skrajne :)

Magdalena Szydłowska | 2015-07-12

Książka z gatunku latwych, lekkich i przyjemnych. Momentami trochę się dłuży, ale zakończenie nie jest oczywiste. Pod koniec oczywiście jesteśmy w stanie domyślić się jak będzie wyglądał finał ksiazki, jednak przez większość lektury prowadzimy własną analizę, poniekąd łączącą się z tą głównej bohaterki.

Kakunia | 2014-10-10

oznaczyłam książkę jako przeczytaną a w sumie nie fanami rady jej skończyć. książka nudna, napisana w chaotyczny sposób i nijak nie udało mi się do niej przekonać - a zrobiłam ze cztery próby. nie lubię zostawiać niedokończonych rzeczy, ale w tym przypadku inaczej nie mogłam. nie polecam.

Dorotka | 2014-02-19
Przeczytana: 27 stycznia 2014

Polonistka Dominika przeżywa rozstanie z mężem. Jej postanowienie : koniec z miłością. Los jednak stawia na jej drodze kilku mężczyzn, ale który to Bingo? Czy Dominika nie rozczaruje się poznając go?

Marianna | 2016-08-20
krystbel | 2016-08-01