Balsam dla duszy w żałobie

Seria: Balsam dla duszy
Wydawnictwo: Rebis

Każdy radzi sobie z żałobą na swój sposób i potrzebuje na to mniej lub więcej czasu. Dobre rady i wsparcie mogą ułatwić powrót do normalnego życia. Balsam dla duszy w żałobie wyszedł spod pióra tych,którzy sami borykali się z bólem po stracie najbliższych. Piszą oni, jak rozumieć swoje emocje, jak wykraczać poza nie i iść dalej. Te poruszające historie przynoszą ulgę i poczucie wspólnoty z tymi,którzy podążali już ową tragiczną, a jednak rozwijającą ścieżką. Ten ciepły, kojący zbiór serdecznych opowieści jest idealnym darem przynoszącym ulgę, dającym siłę i odwagę w czasie smutku.

ventana | 2016-01-30
| 2014-07-25