Balsam dla duszy miłośnika kotów

Okładka książki Balsam dla duszy miłośnika kotów Marty Becker, Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Carol Kline, Amy D. Shojai
Okładka książki Balsam dla duszy miłośnika kotów
Marty BeckerJack Canfield Wydawnictwo: Rebis Seria: Balsam dla duszy literatura piękna
Balsam dla duszy
Chicken Soup for the Cat Lover's Soul
Rebis
2020-10-27
2007-01-01
Ewelina Jagła
kot balsam dusza miłośnik

Okładka książki Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń Jack Canfield, Andres Pira, Joe Vitale
Od zera do mil... Jack Canfield, Andr...
Okładka książki Balsam dla duszy. Opowiadania krzepiące serce Jack Canfield, Mark Victor Hansen
Balsam dla dus... Jack Canfield, Mark...
Okładka książki Potęga skupienia Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Les Hewitt
Potęga skupienia Jack Canfield, Mark...

Zbiorowy pamiętnik; dziesiątki ludzi podzieliło się swoimi historiami dotyczącymi kotów. Od wesołych, przez zwykłe, po smutne. Z reguły krótkie, niektóre rozczulające. Dokładnie to, co mówi tytuł - dla miłośników kotów. ;)

Uwielbiam koty.

Jest tu kilka całkiem fajnych opowiadań, ale częściej nie rozumiem tej amerykańskiej duszy i takiego pisarstwa.

Przeurocze zdjęcie na okładce.

Uwielbiam koty.

Przeurocze zdjęcie na okładce.

Zbior opowiadan o kotach. Jedne wesole, inne smutne. Niektore historie ss piekne

Króciutkie opowiastki o kotkach: wzruszają, bawią, doprowadzają do łez. I choć nie lubię zbiorów opowiadań, to tę książkę czyta się bardzo dobrze, może akurat dlatego, że sama jestem miłośniczką tych wspaniałych zwierząt, mam kota (oraz psa) i jest on wspaniałym towarzyszem i przyjacielem.

2002

Dla miłośników kotów miód na serce:) cudowne historie i jeszcze cudowniejsze kociaki:)***

Poza rozdziałami, w których można oczy wypłakać, to jest bardzo poruszająca i pocieszająca.

Super1 Opowiadanka są piękne, większość chwyta mocno za serce. Są wspaniałe, uspokajające, rozśmieszające a niektóre niestety powodują że łzy wypływają z oczu....
Proste krótkie opowiadania napisane przez właścicieli najróżniejszych ras i "nie ras" kocich. Koty z charakterami i z własnym zdaniem. Koty które zmieniły wiele u swoich ludzkich rodzin. Opowiadania tak różne i tak wspaniałe jak ... koty :)

Długo czytałam książkę bo jej czytanie "celebrowałam" czytałam jedno opowiadanie na jeden lub dwa dni. Czasem musiałam zrobić przerwę by jeszcze "zostać" z tą historią troszkę dłużej.

Dopiero od ponad roku jest z nami nasza pierwsza koteczka ale już na tyle poznałam zwyczaje tych cudownych futrzaków że w każdym opowiadaniu widziałam prawdziwe zwyczaje kotów, nie wymyślone tylko prawdziwe.

Polecam!!! Tak jak koty wpływają na nas, na nasz nastrój pomagają nam w smutku i radości, tak i ta książka po "kociemu" robi to samo.

Fajna pozycja. Polecam nie tylko miłośnikom kotów.

Fajna pozycja. Polecam nie tylko miłośnikom kotów.

Uwielbiam koty i staram się czytać różne publikacje na ich temat; książka bardzo dobrze się czyta, polecam
zwłaszcza, że dzisiaj jest święto kota

zwłaszcza, że dzisiaj jest święto kota

Światowy Dzień Kota. Dziś.
Dla każdego" kotolubnego" codziennie jest Dzień Kota.
Z całego serca polecam książkę z krótkimi prawdziwymi opowieściami o najukochańszych stworzeniach...po innych niemniej kochanych.Historię niosą duży ładunek emocjonalny,więc umiarkowanie sobie dozuję.

Światowy Dzień Kota. Dziś.
Dla każdego" kotolubnego" codziennie jest Dzień Kota.

• Koty
  • Zwierzęta
  • Zwierzęta

Dodaj cytat z książki Balsam dla duszy miłośnika kotów