miłość, kochać,

Te czułe, płynące z serca, inspirujące i prawdziwe historie są hołdem złożonym miłości, która potrafi pokonać czas, odległość, życiowe trudności, a nawet śmierć. Losy opisanych w tej książce par oraz sekrety budowania i przetrwania ich związków są wzruszające, ale też podnoszą na duchu. Balsam dla duszy zakochanej jest książką dla każdego, kto kiedykolwiek był zakochany, jest zakochany lub ma nadzieję na miłość..

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Czarna_Strzała | 2016-09-11
Przeczytana: 11 września 2016

Przeczytałam pierwsze opowiadanie i... zaczęłam płakać. Ze wzruszenia. Ponieważ ta książka jest przede wszystkim wzruszająca. I to do łez.
Niektóre śmieszą, inne przechodzi się szybko, inne pozostawiają refleksje. Ale najbardziej WZRUSZAJĄ. I to jest piękne...

anua | 2012-01-07
Na półkach: Ulubione, Teraz czytam, Posiadam

Książka idealna dla romantyków (i nie tylko!), na spokojne, długie wieczory przy kominku z kakao w ręku. Wzruszające, pokrzepiające opowieści zwarte w tej książce dają wiarę w to, że miłość istnieje naprawdę.

Lemma | 2010-01-12
Na półkach: Przeczytane, Własne

Zbiór wzruszających opowiadań o miłości. Polecam.

kaś | 2015-08-23
Na półkach: Sprzedam, Przeczytane, Posiadane