Uwikłane

Seria: Jej Portret
Wydawnictwo: Rebis
The rules of engagement

Elizabeth i Betsy chodziły razem do szkoły, przyjaźniły się. Kiedy spotykaja się po latach, pierwsza żyje w bezpiecznym , przewidywalnym, ale i nudnym małżeństwie, druga zaś zaangażowana jest w chwiajny związek, w który trudno przewidzieć cokolwiek. Mimo że różni je niemal wszystko, okazuje się, że łączy je skłonność do dokonywania niebezpiecznych, destrukcyjnych wyborów. Swoimi decyzjami powodują, że ucieczka od przeznaczenia staje się niemożliwa.

PaniZima | 2012-08-10
Przeczytana: 10 grudnia 2010

Trudna książka o znajdowaniu sensu i miejsca w życiu, które wydaje się dosyć puste i nijakie. Bardzo autentyczna i dosyć gorzka, ale warto dotknąć z bliska czyjejś samotności.

liliana | 2010-06-12
Przeczytana: lipiec 2008

dobra książka naprawde niezła nie jest jednak lekka i szybka do przeczytania pomimo to polecam

nietoperzyca | 2016-09-08
Przeczytana: 02 lutego 2013