Baśń o Wilczej Dolinie

Wydawnictwo: The Cold Desire
yaoi, wilkołaki
Indyviduum

Nazywają ich utopkami. Powracają po wiekach, zwiastując nadejście czegoś o wiele gorszego. Młody, pogardzany przez wszystkich książę pochodzący z pradawnego rodu musi zdążyć rozwiązać zagadkę i uchronić ludzi przed niechybną zgubą. Tymczasem sam ma tajemnicę - nieoczekiwane uczucie - tyleż zakazane, co niewinne. W środku lata zimowy chłód przecina upalne powietrze. W zapomnianej dolinie w...

W środku lata zimowy chłód przecina upalne powietrze. W zapomnianej dolinie w sercu Gór Północy zieleń starej puszczy blaknie, a szum świętych drzew milknie.

Czas Baśni się zaczyna.

źródło opisu: http://www.wydawnictwotcd.pl/