Małe niegodziwości

Seria: Salsa
Wydawnictwo: Muza
Pequeñas infamias
8373192484

W wiejskim domu zamożnego kolekcjonera sztuki odbywa się wytworne przyjęcie. Jego uczestnicy mimo pozorów wzajemnej życzliwości pozostają wobec siebie nieufni. Atmosfera staje się coraz cięższa, zatruwa ją bowiem świadomość skrywanych tajemnic i niegodziwości, obciążających sumienia zebranych. Rzeczywistość przybiera nagle formę skomplikowanej łamigłówki, której poszczególne elementy groźnie do siebie pasują. A na dodatek kapryśny los prowokuje dziwne zbiegi okoliczności i drwi sobie z planów, obaw i marzeń bohaterów. Może się okazać, że drwi także z Czytelnika.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl

źródło okładki: http://www.muza.com.pl

Ewa | 2012-11-19
Przeczytana: 18 listopada 2012

Typowo hiszpańska ;) Nic niezwykłego, lekko się czyta, lektura wakacyjna. Plusiki za zgrabne zakończenie.

goerserr | 2016-07-07
easy_muffin | 2016-02-24