Utajona harmonia

Seria: Salsa
Wydawnictwo: Muza
8373195777

Helena i Blanca kochały się przez całe życie, mimo że były całkowitym przeciwieństwem, jeśli chodzi o sposób myślenia i działania. Helena marzyła o przygodzie i pragnęła zostawić po sobie jakiś ślad. Blanca wybrała spokój przy boku najbliższych. Razem poznały smak przyjaźni, seksu i miłości, ale odkryły również sens cierpienia, niesprawiedliwości i śmierci. Wielu mężczyzn odcisnęło piętno na ich życiu. Jednak z tymi, których pokochały, nigdy nie związały się tak blisko, jak ze sobą. Były dla siebie czymś więcej niż przyjaciółkami, więcej niż kochankami. Odnalazły harmonię, która nadała sens ich życiu.

Katarzyna | 2013-01-13
Przeczytana: 04 grudnia 2012

Poruszająca historia dwóch przyjaciółek, tocząca się w trudnych czasach dyktatury Franco. Książkę przeczytałam jednych tchem. Jest napisana lekkim, pięknym językiem, a wątek romansowy dodaje pikanterii dość poważnej, mimo wszystko, tematyce. Są powieści, które doprowadza mnie do łez, z którymi trudno się rozstać i za którymi się tęskni. I ta właśnie do niej należy. Bardzo polecam na melancholijne wieczory.

Joanna | 2016-06-19
Na półkach: Polecam, Przeczytane

Wyjątkowa powieść w wyjątkowym klimacie. Interesująca, nie pozwalająca się oderwać od lektury historia napisana w jednym z najpiękniejszych stylów.

Cybill | 2016-08-21
Aerie | 2016-03-16