W poszukiwaniu mądrości życia

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Na całym świecie istnieje obfitość amądrych opowieści Niektóre z nich podsuwają nam wyjaśnienie tego, kim jesteśmy i jak doszło do tego, że jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. Inne oferują radę, jak żyć, jak odnosić się. do innych i w jaki sposób stawać wobec radości i kłopotów życia. zebrane tu opowieści wyrastają z wielu różnych kultur. Niekiedy ich autorami są tak znani autorzy, jak Teofan Rekluz, Hans Christian Andersen, Lew Tołstoj, Anthony de Mello, Paulo Coelho czy Walter Wangerin. Książka ta przede wszystkim ma sprawiać radość, nam samym i innym. Każdy z nas może w nich znaleźć własną historię i odkryć jej mądrość. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Damian | 2018-01-07
Anna | 2014-10-02