Narodowa Organizacja Wojskowa /Okręg białystok 1941-1945

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Benkowski
historyczna

Niniejsza książka powstała na marginesie moich zainteresowań Narodowymi Siłami zbrojnymi. Opracowując dzieje Białostockiego Okręgu NSz musiałem przynajmniej skrótowo opracować dzieje NOW, ponieważ dopiero na tym tle stają się jasne skomplikowane losy wielu ludzi związanych później z NSz i NzW. Bez opracowania dziejów Okręgu Białystok NOW nie jest możliwe zrozumienie wielu zagadnień z dziejów innych organizacji narodowych. Okładka: miękka,

Biz | 2016-06-28