Astor Piazzolla. Moja historia.

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Obok książki Moja historia, czyli autobiograficzne wspomnienia Astora Piazzolli a ukaże się audiobook (książka do słuchania), z fragmentami wspomnień Piazzolli, czytanymi przez Waldemara Malickiego a popularnego pianistę, zafascynowanego twórczością kompozytora. Piazzola pojawia się tu nie tylko jako narrator opowieści o swoim życiu ale przede wszystkim jako wykonawca własnych kompozycji. Inni wykonawcy porywających tang Piazzolli to m.in. Kevin Kelner i Waldemar Malicki. Nad wyborem tekstów i

Greg Blackbird | 2015-09-29

Bardzo klimatyczna opowieść o tangu przeczytana po mistrzowsku przez Pana Waldemara Malickiego. Sporo muzyki w tle nadaje historii przyjemny smak. Tylko trochę smutno iż autor chyba najsłynniejszego tanga nie może cieszyć się w pełni ze stworzenia tej pięknej melodii.

Rkrz | 2016-12-07
Na półkach: Mp3, Przeczytane