Trzecia opcja

Wydawnictwo: Rebis
The Third Option
837301456X
thriller polityczny, Flynn

Mitch Rapp, agent operacyjny CIA, prowadzi tajną misję w Niemczech. Ma wyeliminować Heinricha Hagenmillera, przemysłowca, który wspiera tajny program nuklearny Saddama Husajna. Gdy operacja kończy się sukcesem, jeden z agentów próbuje zastrzelić także Rappa. Po karkołomnej ucieczce Rappowi udaje się jednak przedostać do ojczyzny. Zaczyna podejrzewać, że jest pionkiem w diabolicznej intrydze wymierzonej w nowego dyrektora CIA, doktor Irene Kennedy. Śmiertelnie niebezpieczna rozgrywka znów toczy się na najwyższych szczeblach władzy.

tocksick | 2016-10-26
pippo | 2016-10-22