Trzecia opcja

Wydawnictwo: Rebis
The Third Option
837301456X
thriller polityczny, Flynn

Mitch Rapp, agent operacyjny CIA, prowadzi tajną misję w Niemczech. Ma wyeliminować Heinricha Hagenmillera, przemysłowca, który wspiera tajny program nuklearny Saddama Husajna. Gdy operacja kończy się sukcesem, jeden z agentów próbuje zastrzelić także Rappa. Po karkołomnej ucieczce Rappowi udaje się jednak przedostać do ojczyzny. Zaczyna podejrzewać, że jest pionkiem w diabolicznej intrydze wymierzonej w nowego dyrektora CIA, doktor Irene Kennedy. Śmiertelnie niebezpieczna rozgrywka znów toczy się na najwyższych szczeblach władzy.

marek52k | 2017-01-28
Przeczytana: 28 stycznia 2017

Średnio wyrafinowana opowiastka.Gra polityczna niewątpliwie toczy się w Waszyngtonie bezustannie, jednak opis skompromitowania kandydatki na szefa CIA wydaje się być jakiś letni.Książka niczym się nie wyróżnia wśród wielu pozycji tego gatunku.

Trinity | 2017-05-07
Przeczytana: 07 maja 2017