Z psich pazurów

Wydawnictwo: Vizja Press&IT

Don Winslow przedstawia elektryzującą nową powieść o miłości i zemście, polityce i wpływach, korupcji i honorze. Pędząca na złamanie karku akcja, przykuwająca uwagę, niekiedy wstrząsająca fabuła opowiadająca o sieci zmiennych powiązań między latynoskimi kartelami narkotykowymi, amerykańskim półświatkiem i rządem Stanów zjednoczonych. Obejmujac czas od powstania meksykańskiej narkotykowej Federaci

PMat | 2012-10-26
Przeczytana: październik 2012
WojteK | 2013-09-13

Wybitna powieść na miarę Ojca Chrzestnego. Fabuła poprowadzona na przestrzeni wielu lat, każdy bohater się zmienia, zmieniają się jego priorytety, nastawienie, motywacja. Bezkompromisowe sceny walki o władzę, zemsty jak i okrucieństwa (scena z dziećmi). Mocna pozycja, którą na pewno przeczytam jeszcze raz.

Czapla | 2016-10-24
Piotr Młodzianowski | 2016-09-12