Z psich pazurów

Wydawnictwo: Vizja Press&IT

Don Winslow przedstawia elektryzującą nową powieść o miłości i zemście, polityce i wpływach, korupcji i honorze. Pędząca na złamanie karku akcja, przykuwająca uwagę, niekiedy wstrząsająca fabuła opowiadająca o sieci zmiennych powiązań między latynoskimi kartelami narkotykowymi, amerykańskim półświatkiem i rządem Stanów zjednoczonych. Obejmujac czas od powstania meksykańskiej narkotykowej Federaci

WojteK | 2013-09-13

Wybitna powieść na miarę Ojca Chrzestnego. Fabuła poprowadzona na przestrzeni wielu lat, każdy bohater się zmienia, zmieniają się jego priorytety, nastawienie, motywacja. Bezkompromisowe sceny walki o władzę, zemsty jak i okrucieństwa (scena z dziećmi). Mocna pozycja, którą na pewno przeczytam jeszcze raz.

Blacque M | 2017-03-08
Na półkach: Przeczytane, 2016