Góra trzech szkieletów

Seria: Z zegarkiem
Wydawnictwo: W.A.B.

Marcin jest byłym oficerem Wojska Polskiego, wyrzuconym z armii za to, że podczas wojny na Bałkanach dopuścił do śmierci trzech swoich podwładnych. Kiedy postanawia spróbować swoich sił jako prywatny detektyw, nie podejrzewa, że już pierwsze zlecenie będzie dla niego początkiem prawdziwych kłopotów...

Henioo | 2013-09-24
Przeczytana: październik 2009

Książka plskiego pisarza opowiadająca o Marcinie Małkoszu, byłym oficerze Wojska Polskiego, który uczestniczył w wojnie na Bałkanach, a który obecnie pracuje jako prywatny detektyw.
Pierwsze zlecenie, od pięknej Jovanki, uciekinierki z Bałkan, każe mu powrócić na stare śmieci, gdzie trafia na ślady wielkiej afery, w którą wplątani są jego byli przełożeni, politycy, a nawet jego piękna klientka, Bośniaczka, była prostytutka, a obecnie po utraceniu pamięci, szukająca ojca jej dziecka, u którego stwierdzono białaczkę...
Nieznany ojciec moze być jedynym dawcą szpiku dla małej Oli.
Baaardzo przeciętna książka.

lea88 | 2013-07-25

Ujdzie ale nie zachwyca. Zachęciła mnie tematyka bałkańska. Początkowe kilkadziesiąt stron czytało się wg. mnie strasznie. Ciężko było się zorientować o co chodzi. I tak niektóre wątki pod koniec nie zostały wyjaśnione, ale chociaż historia przybrała jakiś większy sens. Szkoda, że historia była dość przewidywalna.

mikra25 | 2013-07-14
Przeczytana: 2013 rok

Książkę zacząłem czytać ze względu na moje zainteresowania wojną bałkańską. Fajna powieść sensacyjna na nudne wieczory.

qubal | 2017-02-27
bramkarz88 | 2016-10-15