Prima aprilis

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Cykl: Śmierć na życzenie (tom 14)
Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
9 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Asiek

Annie, promując najnowszą książkę Emmy, publikuje ulotki z konkursem kryminalnym. Ktoś jednak je podrabia. Te fałszywe obciążają winą za zbrodnie kilku mieszkańców Prima Broward's Rock. Oburzeni fałszywymi oskarżeniami, skupiają złość na Annie. Tymczasem giną dwie kobiety, zaś trop prowadzi do lokalnego liceum. Czy bohaterka rozwikła i tę sprawę, a przy okazji uzdrowi zaognione relacje z...

Czy bohaterka rozwikła i tę sprawę, a przy okazji uzdrowi zaognione relacje z członkami
lokalnej społeczności?

źródło opisu: Edipresse Polska S.A.

źródło okładki: Edipresse Polska S.A.

Jak każda z tej serii i ta część okazała się świetna!
Szybko się czytało, wciągała od samego początku i dawała do myślenia. Z tą serią nie można się nudzić.
Laurel znów coś wymyśliła. Jak ta kobieta potrafi namieszać. Emma pokazuje jak zwykle swoją władczość, ale to Annie musi się namęczyć i znaleźć klucz do rozwiązania zagadki.
Znów udało mi się rozpoznać mordercę. Miłym osobą nie można ufać.
Ciekawe, co się wydarzy w następnej części :D.
Gorąco polecam <3 ! ! !

crime_jack | 2016-08-12

Miła, lekka, przyjemna i, co najważniejsze, wciągająca.
Jednakże swojej poprzedniczki zdecydowanie nie pobiła.
Na próżno oczekiwałem wielkiego "bum" na zakończenie.
Mimo wszystko polecam.

Paulina | 2017-10-24