Neighbor Dearest

Wydawnictwo: Kindle Edition
Neighbor Dearest
angielski
mclena

After getting dumped, the last thing I needed was to move next door to someone who reminded me of my ex-boyfriend, Elec. Damien was a hotter version of my ex. The neighbor I’d dubbed “Angry Artist” also had two massive dogs that kept me up with their barking. He wanted nothing to do with me. Or so I thought until one night I heard laughter coming through an apparent hole in my bedroom wall....

Damien was a hotter version of my ex.

Damien had been listening to all of my phone sessions with my therapist.

The sexy artist next door now knew all of my deepest secrets and insecurities.

We got to talking.

He set me straight with tips to get over my breakup.

He became a good friend, but Damien made it clear that he couldn’t be anything more.

Problem was, I was falling hard for him anyway. And as much as he pushed me away, I knew he felt the same…because his heartbeat didn’t lie.

I thought my heart had been broken by Elec, but it was alive and beating harder than ever for Damien.

I just hoped he wouldn’t shatter it for good.

źródło opisu: http://www.penelopewardauthor.com/

źródło okładki: http://www.penelopewardauthor.com/

mclena | 2016-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2016

"You only get one true love, one soulmate. Not everyone is lucky enough to find that person in a lifetime."

Penelope Ward jak zwykle w świetnej formie. Nie było książki, którą by mnie rozczarowała i od dawna jest autorką, której powieści kupuję bez zastanowienia w dniu premiery. Jednak to właśnie teraz "Neighbor Dearest" skonfliktował mnie emocjonalnie tak, że czułam się jak zawieszona na wahadle nie mogąc wybrnąć i zdecydować co czuję. Gdzie jest problem? A no własnie w tym, że "Stepbrother Dearest" był pierwsza książką tej autorki, która pozbawiła mnie tchu, do teraz jest we mnie wiele emocji kiedy wspominam to co wtedy przeczytałam. Ta historia była dla mnie znakiem rozpoznawczym Penelope... więc kiedy zorientowałam się, że ten projekt opisuje losy Chelsea - dziewczyny, którą Elec porzucił dla Grety (uwierzcie mi, nie miałam o tym pojęcia, brałam go w ciemno) i zaczęłam czytać nieprzyjemne zwroty w kierunku Eleca (choć uzasadnione) było mi trudno polubić tę historię przez...

Marika | 2016-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2016

Chelsea przeprowadza się do innego mieszkania po okropnym rozstaniu. Tyle że jeden z jej sąsiadów jest podobny do jej byłego, co jest jednym z powodów, dla którego trzyma się od niego z daleka. Innym jest to, że zachowuje się jak dupek.
Ich znajomość zaczyna się przy jej skardze na jego psy, które nie przestają szczekać. I gdzieś pomiędzy bekonem, pizzą i malowaniem obrazów wywiązuje się między nimi przyjaźń.
I choć Damien kategorycznie powiedział, że nie może jej dać niczego poza tym, to jego serce bijące szybciej nie kłamie… a ona też szybko zacznie do niego czuć coś więcej.

Do tej pory przeczytałam tylko dwie książki tej autorki, i tak jak „Stepbrother Dearest” mnie zachwyciło, tak „Sins of Sevin” już nie do końca, bo niestety widziałam tam zbyt wiele podobieństw do tej pierwszej i to mnie na jakiś czas zniechęciło do innych jej prac. Ale po „Neighbor..” sięgnęłam właśnie dlatego, że łączy się w jakiś sposób ze „Stepbrother..”. I nawet jeśli teoretycznie nie trzeba jej...

kala | 2016-08-23
Przeczytana: 22 sierpnia 2016

Kolejna powieść spod pióra Pani Ward i kolejny raz potrafiła mnie uwieść swoja książką. Zabrałam się do czytania nie wiedząc że ta historia łączy się z Stepbrother Dearest, to był taki spontan, bez wcześniejszego czytania komentarzy. I co? Przeczytałam w jeden dzień, historia dość krótka ale treściwa, bez zbędnych opisów przyrody i różnych takich bla bla bla, za to cenię sobie tą autorkę. Damien (samo wymówienie jego imienia powoduje u mnie uśmiech) i Chelsea ,jego roztargniona i trochę potrzepana sąsiadka. Połączy ich bardzo głębokie uczucie, ale jakby nie było coś musi stanąć na drodze do ich szczęścia. Co ukrywa Damien? Czy ta sprawa jest na prawdę tak poważna, że jest w stanie odrzucić szczęśliwe życie ze swoją najlepszą przyjaciółką?Zachęcam do przeczytania, bo ja Wam tej książki nie streszczę :-)

bloomy | 2016-08-01
Przeczytana: 03 stycznia 2017