Wojownicy. #3 Las tajemnic

Wydawnictwo: Nowa Baśń
Warrioris Forest of secrets
9788365122087
Melanie

W klanie jest zdrajca. Komu zaufa Ogniste Serce? Napięcie wśród kotów zamieszkujących las osiągnęło niespotykany dotychczas poziom. Wierność klanowi traci na znaczeniu. Dotychczasowy przyjaciel w okamgnieniu stać się może wrogiem, a niektóre koty skłonne są nawet zabić, by osiągnąć to, czego pragną. Ogniste Serce jest zdecydowany poznać prawdę tajemniczej śmierci Rudego Ogona. Nie wie...

W klanie jest zdrajca. Komu zaufa Ogniste Serce?

Ogniste Serce jest zdecydowany poznać prawdę tajemniczej śmierci Rudego Ogona. Nie wie jednak, że lepiej, by pewne tajemnice nie ujrzały światła dziennego...

źródło opisu: Wydawnictwo Nowa Baśń, 2016

źródło okładki: http://www.nowabasn.com/

Madzik | 2019-07-24

Dawno żadna seria mnie tak nie wciągnęła. Trzecia część przeczytana w dwa dni i lecę dalej 😊 Zdecydowanie koty wszystkich klanów zawładnęły moim sercem! Kto jeszcze nie miał okazji zagłębić się w przygody odważnych, inteligentnych i pięknych kotów to serdecznie polecam!

diamond | 2019-06-02

TO JEST TO!!! Mimo ciągłych zwrotów akcji w poprzednich częściach spodziewałem się w końcu zwolnienia tempa akcji. NIC PODOBNEGO!!!! Czeka nas tu więcej tego samego co w poprzednich książkach! Czyli: nowi bohaterowie, nowe watki, i wiele emocji. rozwiążesz tu wiele spraw z poprzednich części, ale to nie koniec! Dowiesz się też nowych rzeczy! Nowe zagadki i bitwy to tylko niektóre rzeczy które możesz tu dostać!

Gwiazdka10 | 2019-05-19
Przeczytana: 16 maja 2019

Kolejna część "Wojowników" okazała się bardzo dobrą powieścią :)!
Poziom wszystkiego jest taki sam jak w poprzednich częściach, doceniam jego utrzymanie już w trzeciej części:).
Udzielone zostają odpowiedzi na wiele pytań, ale koniec książki też swoje pozostawia. W lesie, w którym żyją klany nigdy nie jest spokojnie.
Na półkę "Chcę przeczytać" dodaję "Ciszę przed burzą" :).

Runini | 2019-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Super <3 Aż mi łzy poleciały na śmierć srebrny strumień jak i na końcowe rozstanie :( Czułem, że w pewnym momencie ogniste serce zostanie zastępcą, ale najpierw liczyłem na zaszczyt dla białej burzy :/

mysiomrowcia | 2019-02-17

nie tylko las, ale i książka była pełna tajemnic 😜 Wspaniała książka trudno się było oderwać. Po raz trzeci dałam się porwać wojowniczym kotom z lasu i ich coraz bardziej pogmatwanych historiom. Wzruszająca, zarazem pełna humoru tajemnicy i walki historia. Ogniste Serce ma coraz więcej zmartwień związanych ze starym wrogiem a potajemne znikanie najbliższego przyjaciela wcale nie poprawia sytuacji... Jak dzielne wojownicze koty poradzą sobie z problemami, zakazaną miłością, licznymi tajemnicami i mnóstwem innych nie obliczalnych spraw? Tego właśnie dowiecie się w trzeciej serii Wojowników!

Shira | 2019-02-09
Przeczytana: 04 lutego 2019

Świetna kontynuacja poprzednich części. Ciekawa, pełna nieoczekiwanych zdarzeń.

Jessica | 2019-02-08
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki, 2019
Przeczytana: 19 stycznia 2019

O boże jak mi było przykro ;( Najsmutniejsza część... A było tak pięknie. Autorki złamały mi serce. Nie podejrzewałam, że opowieść o kotach będzie mnie tak bardzo poruszała, że tak się przywiążę do bohaterów. Będę przeżywała z nimi radości i smutki, zwycięstwa i porażki. Piękne książki.

cockatiel10 | 2019-01-10

Las tajemnic... w tej części aż roi się od niewyjaśnionych tajemnic! Muszę przyznać, że po tym tomie nie oczekiwałam nic specjalnego, bo na nic specjalnego się nie zapowiadało. Chociaż pragnęłam, by te wszystkie sekrety z pozostałych części się wyjaśniły, doszło jeszcze więcej wątków, które podkręcają fabułę. Książkę czytałam dawno, bo w czerwcu ubiegłego roku, ale po jej przeczytaniu zaostrzył mi się apetyt na kolejne części. (I z tego co pamiętam ( mogę źle kojarzyć ) w tej części dochodzi jeden z moich ulubionych bohaterów - Żółty Kieł, (poprawcie mnie jeśli źle mówię C; ). Napięcie panujące w tej części potrafi wkręcić, a na koniec i tak nie wszystko jest wyjaśnione... Tej książki chyba nikt nie dokończy naprawdę, bez przeczytania kolejnego tomu. Serdecznie polecam ją wszystkim, tak samo jak serię WOJOWNICY.
( Czy zastanawialiście się kiedyś jak byłoby, gdyby Ognisty się mylił i Tygrysi Pazur był niewinny? Wtedy chyba losy czterech klanów potoczyłyby się zupełnie inaczej......

Kasia | 2018-08-26

Cóż mogę powiedzieć... Według mnie jest to na razie najlepsza część cyklu. Wiele zagadek ma w niej rozwiązanie, a najważniejsze kwestie zaczynają się układać. Cała książka trzyma czytelnika w napięciu i nie pozwala mu przestać czytać. Naprawdę warta uwagi!

Aisak | 2018-07-05
Przeczytana: 2017 rok

Kocie życie jest bardzo trudne. O ile sytuacja między klanami była napięta w poprzednim tomie, to teraz lecą prawdziwe iskry. Mija zima, śnieg się roztapia, a na wierzch wychodzą ukryte pod białym puchem tajemnice...

W Lesie Tajemnic poznajemy historię Błękitnej Gwiazdy - przywódczyni Klanu Pioruna, wychodzimy na przeciw skutkom romansu Szarej Pręgi, a Ogniste Serce podąża tropem tajemnicy śmierci Rudego Ogona. Co z tego wyniknie? Z pewnością dużo problemów.

Klan Pioruna jak zwykle za sprawą swojej chęci pomocy innym, wychodzi na złe. Przyjaciele stają się wrogami, a dotychczasowi wrogowie sojusznikami. Wierność własnemu klanowi przestaje być tak ważna, jak niegdyś.

Ogniste Serce drąży temat śmierci Rudego Ogona i Dębowego Serca. Nie odpuszcza i krok za krokiem poznaje zaskakującą historię, w którą wydają się zaplątane wszystkie koty. Tymczasem Szara Pręga nie rezygnuje z miłości i dalej potajemnie spotyka się z kotą z Klanu Rzeki. Obydwoje dotkliwie poznają skutki takich...