Gwiazdy przeznaczenia

Okładka książki Gwiazdy przeznaczenia Adam Jay Epstein, Andrew Jacobson
Okładka książki Gwiazdy przeznaczenia
Adam Jay EpsteinAndrew Jacobson Wydawnictwo: Iuvi Cykl: Chowańce (tom 1) fantasy, science fiction
Chowańce (tom 1)
The Familiars
Iuvi
2015-04-08
2015-04-08
Ewa Wiąckowska

Ratuje ją jak dla mnie tylko końcówka, gdyby nie córka, która chciała znać zakończenie porzuciłabym po kilku rozdziałach.
Nie wiem w sumie z czym miałam problem-wrażenie ogólne-sposób tłumaczenia drażnił mnie i odbierał radość z zagłębienia się w nowy świat. Mam nadzieję, że drugi tom będzie lepszy.

Ciekawy pomysł na fabułę. Książka bardzo mi się podobała polecam fanom fantastyki. Często było mi żal głównego bohatera ale wszystko dobrze się skończyło! Polecam.

Jedna z moich ulubionych książek *rewelacyjna*

Polecam !!!

Jedna z moich ulubionych książek *rewelacyjna*

Polecam !!!

Niezwykła przygoda razem z magicznymi chowańcami? Tak! Trzymająca w napięciu, czarodziejska, pełna magii i przygód książka. Bardzo polecam!

Spodobała się okładka, spodobał się tytuł, od razu wiedziałam, że warto kupić w ciemno. I nie pomyliłam się. Magiczna przygoda, magiczne światy i magiczni, nietypowi bohaterowie pochodzący z europejskiego folkloru. Lekki styl, lekkie pióro, czyta się tak jak Baśniobór - szybko i przyjemnie i chce się więcej. Gwiazdy przeznaczenia - tu zaczyna się magiczna przygoda trójki chowańców, magicznych zwierząt należących do czarodziejów. Ja chcę poznać ich wszystkie przygody i po pierwszym tomie szczerze polecam każdemu

Książka wtórna, nieudolnie wykorzystująca wątki z klasyki gatunku i infantylna. Świat przedstawiony w powieści klecony jest naprędce, nieporadnie i bardzo grubymi nićmi szyty. Na każde zagrożenie natychmiast i na zawołanie znajduje się remedium, ratujące bohaterów z tysiącznej opresji. Brak napięcia, brak emocji, dostajemy tylko ciąg nużących i banalnych perypetii.
Lektura niesie jedno, mocne przesłanie: każdy może napisać książkę dla dzieci. Jeśli nie da rady sam, niech poprosi o pomoc kolegę! W dodatku, gdy okładka będzie atrakcyjna, jest szansa, że ją sprzeda...

Lektura...

Magiczna, bardzo przyjemna i ciekawa pozycja nie tylko dla tych Najmłodszych:) Autorzy serwują czytelnikom wciągającą i pełną czarów opowieść o krainach gdzie magia jest codziennością i nie tylko ludzie nią władają. Podróż w jaką zabierają nas kot,modrosójka i rzekotka jest pełna niebezpieczeństw, lecz dzięki współpracy, pomysłowości i łączącej ich przyjaźni potrafią stawić czoła najgorszym wyzwaniom. Czy wyjdą z tych przygód cało, czego się o sobie dowiedzą i czy uratują swych ludzkich opiekunów- tego musicie dowiedzieć się sami. Polecam czytelnikom w każdym wieku, gdyż to urocza historia o sile przyjaźni.

Fantastyczna książka, z ciekawymi zwrotami akcji i wciągającą fabułą.

Fantastyczna książka, z ciekawymi zwrotami akcji i wciągającą fabułą.

Wspaniała książka, która zabiera nie tylko dziecko, ale i dorosłego w świat magii i zwierząt.
Kupiłam tą powieść specjalnie dla mojego synka, któremu codziennie czytam. Na moje szczęście okazało się, że ta książka wciągnęła również i mnie :)
Niesamowita historia, która nie zamyka się na jednym tomie, ale na czterech... Przeniosła nas w niezwykły świat, w którym odkrywaliśmy czym jest zaufanie, prawda, przyjaźń aż w końcu odwaga i wiara w siebie.
Bardzo się cieszę, że ta seria trafiła w nasze ręce. Za jakiś czas sięgniemy po kolejne tomy :)

Lekka, łatwo się ją czyta. Nie trzeba za dużo myśleć.

Jeśli ktoś lubi takie książki to niech spokojnie sięgnie po tą.

Lekka, łatwo się ją czyta. Nie trzeba za dużo myśleć.

Jeśli ktoś lubi takie książki to niech spokojnie sięgnie po tą.

• Do kupienia

Adam Jay Epstein Gwiazdy przeznaczenia Zobacz więcej