ToRn

Hal Elrod – człowiek sukcesu i światowej sławy mówca motywacyjny, autor programu Miracle Morning – w książce Fenomen poranka uczy, jak zmienić swój sposób wstawania dzięki prostym technikom, które uczynią twoje poranki bardziej zorganizowanymi i owocnymi. Zdaniem Elroda, udane początki dnia są kluczem do szczęśliwszego, pełnego sukcesów życia. Miracle Morning to program 30-dniowej przemiany...

Miracle Morning to program 30-dniowej przemiany nawyków związanych z poranną rutyną, dzięki któremu nauczysz się, jak z radością zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją siebie.
Książka Elroda to zbiór sześciu sprawdzonych praktyk, pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia.
Nawet jeżeli od zawsze miałeś kłopoty z porannym wstawaniem i rozpoczynaniem dnia o wczesnej porze, po lekturze Fenomenu poranka, z pewnością uda ci się to zmienić.
Ta prosta metoda może całkowicie odmienić twój harmonogram dnia i uświadomić ci, że długie spanie wcale nie jest tym, czego potrzebujesz.

Korzyści, jakich możesz oczekiwać po lekturze tej książki, to m.in.:
• poranki wypełnione radosnym oczekiwaniem oraz energią do działania;
• zmniejszenie stresu i łatwiejsze pokonywanie życiowych przeszkód;
• lepsza kondycja fizyczna, a nawet redukcja wagi;
• zwiększenie efektywności i koncentracji w pracy;
• osiąganie lepszych wyników finansowych;
• motywacja do realizacji wizji swojego wymarzonego życia!

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl/product,,788,20.html

źródło okładki: http://www.galaktyka.com.pl/product,,788,20.html

jacek33 | 2017-03-30

Moim zdaniem świetną recenzję tej książki znajdziecie poniżej w filmie.

michal_frikucak | 2016-10-06
Przeczytana: 06 października 2016

Książka napisana całkiem przeciętnie i jest raczej drukowanym odnośnikiem do strony www, ale opisany sposób działania jest fantastyczny. Polecam ją głownie z punktu widzenia samej metody, która działa w 100% (praktykowane przez czytelnika przez wiele miesięcy) i bez wątpienia pozwala na osiągnięcie wszystkich zalet opisanych przez autora. Dlatego warto ją nie tylko przeczytać, ale przede wszystkim zastosować.

katecz | 2017-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2017

Fenomen poranka czyli Miracle Morning

Warto zastosować choć kilka zasad (autor w książce wymienia 6) a już coś się zmienia na lepsze w naszym życiu. Sama nieświadomie od dwóch lat stosuje dwie zasady: zaczęłam wstawać o 40 min. wcześniej, żeby poćwiczyć. Dzięki temu poranna kawa stała się zbędna. Rytmiczne ćwiczenia pobudzają mnie aż do 22:00. Zaraz też po przebudzeniu robię znak krzyża i powtarzam z przekonaniem kilka razy na głos: to będzie dobry dzień. I wieczorem, kiedy dziękuje Bogu za dobre rzeczy, które wydarzyły się tego dnia, zwykle stwierdzam, że dzień ten był faktycznie dobry. Bo zrobiłam dużo, żeby taki był.

Warto wstawać wcześnie rano – zdecydowanie!!! Widzę różnicę w jakości życia. A kiedyś lubiłam sobie długo pospać.

Jeżeli lubimy długo pospać i mamy problemy ze wczesnym wstawaniem Erlod podpowiada:
1) Przed pójściem spać wyznacz sobie cel/powód na następny dzień motywujący do wstania. - DZIAŁA
2) Ustaw budzik jak najdalej od siebie. Najlepiej, żebyś musiał wstać...

Łukasz Bartkowski | 2018-04-13
Przeczytana: 11 kwietnia 2018

Tę książkę pożyczył mi znajomy który sam nie zdążył się za nią zabrać. Wiedziałem o niej tylko tyle, że pomaga w porannym stawaniu. Pomyślałem sobie "okey, czemu nie". Książka przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Jest to kompletny poradnik na temat rozwoju osobistego na każdej płaszczyźnie swojego życia. Na temat medytacji, wizualizacji czy afirmacji powstało wiele książek, ale żadna z nich nie ujęła zagadnienia w pewnego rodzaju plan treningowy. Fenomen poranka to książka która nie tylko sprawi, że będziemy wstawać wcześnie i to w dodatku z radością i pozytywną energią, ale wykonywane ćwiczenia w niej zawarte nastroją nas pozytywnie na cały dzień. Jest to kompletny zbiór czynności które wykonywane rano przynoszą rezultaty już po pierwszym dniu (tak było w moim przypadku). W końcu to jak zaczynamy dzień determinuje resztę naszego dnia :) Polecam

Sławomir | 2017-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2017

Poniedziałek, godzina 3:43. Budzik kolejny raz zbyt wcześnie daje znać o sobie. Ciepła, pachnąca pościel przykrywa wyrwane ze snu ciało. Za oknem ciemno i zimno, -15 stopni na termometrze. Głos w głowie buntuje się przeciwko temu, co za chwilę zrobisz. Podnosisz zmęczone weekendem ciało, stawiasz stopy na podłodze, by stawić czoło ostremu konfliktowi powstałemu w Twojej strefie komfortu. Tylko Ty i On - Twój przeciwnik. Weź głęboki oddech i nie oglądaj się za siebie, bo już wiesz, że porażka będzie przy Tobie za każdym razem, gdy postanowisz poddać się w tej nierównej walce. Przemywasz twarz, zakładasz buty i płyniesz pod prąd. Od tego momentu rozpoczynasz życie w świecie uporu, woli walki, wytrzymałość i serca włożonego w każde zwycięstwo. Po przeczytaniu tej książki witaj na bezlitosnej drodze dążenia do celu. To Twój Miracle Morning.

Alina | 2018-03-10
Przeczytana: 09 marca 2018

Tu nie będę narzakać.
Jeśli lektura czegoś, w tym przypadku tej książki, przekonała mnie do wsatawania o 6 rano nawet w sobote, to warto było zainwestować pieniążki w tą książkę. A na marginesie pragnę dodać, że w weekendy budzik miałam do tej pory nastawiony na 9.
Mam nadzieję, że siły woli, determinacji i chęci wystarczy mi na długo - a może nawet na zawsze. Książka oczywiście powędrowała na półkę. Jak moje córki trochę urosną na pewno będę je zachęcać do przeczytania.

Sonrisa | 2018-07-20
Na półkach: Lipiec 2018, Przeczytane
Przeczytana: 18 lipca 2018

Autor pisze o tym, co zrobić, by poranek był jak najbardziej efektywny i by dzięki odpowiedniej jego organizacji zmienić swoje życie na lepsze. Nie przetestowałam jeszcze, choć mam ogromną ochotę. Napisany w typowo amerykańskim stylu, ale mimo to inspirujący...

mary1984 | 2018-07-03
Przeczytana: 02 lipca 2018

Miałam wielkie oczekiwania wobec tego poradnika. Czuję się jednak trochę rozczarowana. Przede wszystkim ta książka mogłaby być o połowę krótsza a i tak zachowałaby wszystkie ważne kwestie.
Spodziewałam się jakiegoś zaskakującego odkrycia, rady, która może diametrialnie zmienić życie, dostałam za to rady, które juź pojawiały się w innych poradnikach. Autor przedstawia zalety medytacji, wizualizacji, afirmacji, ciszy na drodze do lepszej wersji JA, jednak w "Fenomenie poranka" podkreśla zalety stosowania wyżej wymienimonych technik rozwoju właśnie rano, zaraz poprzebudzeniu.
Książka jest napisana w bardzo, bardzo optymistycznym stylu, nastomiast jest bardzo mało miejsca poświęconemu trudnościom, jakie pojawiają się na drodze kształtowania nawyku wcześniejszego wstawania.
Skoro trafił w moje ręce kolejny poradnik sugerujący, że wizualizacje, medytacje, pozytywne myślenie to skuteczna metody na pozytywne zmiany w życiu to spróbuję zastosować je w praktyce...

Maria Tarczyńska | 2017-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2017

Książka jak książka, rozwleczona, zbyt optymistyczna, mało rzetelna jeśli chodzi o naukowe fakty ale sama metoda mocno pomaga, może nie zbawia świta ani nas samych ale jej wdrożenie daje mocno odczuwalne istotne zmiany.

Aroxanne | 2017-12-20
Przeczytana: 19 grudnia 2017

Poranne wstawanie - dla większości nie zachęcające, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo lubie poranne wstawanie.
Jeszcze zanim zaczęłqam czytać te książke, wiedziałam że poranki maja w sobie pewną moc, która daje mi poczucie że moj dzień będzie wspaniały jeśli odpowiednio go wykorzystam.

Także ta książka to potwierdzenie 'mojego wstawania' - polecam każdemju, kto chce zmienic i ulepszyc swoje życie.
Wierzę, że dzięki tego typu poradnikom jesteśmy wstanie wykorzystać swój 'ukryty potencjał"
Pod warunkiem, że bedziemy być konsekwentni;)

Pozdrawiam