Fenomen poranka

2016-06-27
2016-06-27

straszne lanie wody

straszne lanie wody

Książka mogłaby się składać z kilku zdań.

Książka mogłaby się składać z kilku zdań.

Dużo amerykańskiego gadania i tonów motywacyjnych. Jednak spomiedzy można wyciągnąć wartościowe treści, które mogą mieć realny wpływ na nasze życie. Jak już wcześniej zauważono, książka mogłaby być znacznie krótsza, jest jednak napisana tak, ze bardzo łatwo i szybko się ja czyta. Nie stracimy zatem za dużo czasu na jej przeczytanie, a jest szansa na wyciągnięcie realnej wartości.

Książkę czytało mi się bardzo przyjemnie, po przeczytaniu postanowiłem wdrożyć kilka rad zawartych w książce do własnego życia. Część z nich na prawdę się przyjęła pozytywnie i wyrobiła nawyki, co na dłuższą metę pomaga w życiu. Polecam

Motywująca, z dobrymi radami. Faktycznie pomaga.

Motywująca, z dobrymi radami. Faktycznie pomaga.

"Fenomen poranka" to książka, w której pokładałam duże nadzieje.
Nie jestem rannym ptaszkiem i ciekawa byłam, co po lekturze książki zmieni się w mojej codzienności. Oczywiście "samo" się nie zmieni. Trzeba chcieć i wzmocnić swoją motywację.

Niestety książka nie była dla mnie odkrywcza. Na pewno jest to książka gotowych wskazówek i porad dla tych, którzy chcą coś zmienić, ale nie wiedzą od czego zacząć. Bardzo przystępny język i dzięki temu ułatwiony odbiór.

Ja jednak tej książki nie pokochałam. Nie trafiła w moje serce.

"Fenomen poranka" to książka, w której pokładałam duże nadzieje.

Myślę, że to wartościowa książka, czasami przeszkadzał mi styl przekazywania informacji

Odejmuję gwiazdkę za fragment o długości snu. Cała reszta - wskazówki autora świetnie się u mnie sprawdzają.

Przypadł mi do gustu optymizm autora i jego ogromna chęć do faktycznej pomocy, wywarcia dobrego wpływu na życie czytelników. Człowiek z misją. Wielki plus za zachęcanie do zmiany rytuałów, ewaluacji i szukaniu ciągłej świeżości w swoim pomyśle.
Muszę też przyznać, że autor mnie namówił do zaczęcia od zaraz i już widzę pierwsze pozytywne efekty zmiany porannej rutyny.

"Fenomen poranka" to książka, która odmieniła moje postrzeganie wstawania skoro świt z nieprzyjemnej tortury na całkiem przyjemny czas tylko dla mnie.

Do niedawna nie rozumiałam, jak można być dla siebie tak okrutnym by na własne życzenie zrywać się o takich nieprzyzwoitych godzinach, a w dodatku jeszcze funkcjonować ze świeżym umysłem 😅

Aż pewnego dnia spojrzałam na to z boku, przeanalizowałam, spróbowałam i...okazało się, że wcale nie jest to takie złe ☺️

Jeszcze nie doszłam do tego etapu, żeby praktykować wczesne wstawanie codziennie, ale już nie pojawia się u mnie sytuacja, gdzie wyleguję się do południa.

Zdarza się również, że wstaję o 5, czy 6 w dzień powszedni lub weekend tylko po to aby poćwiczyć, poczytać książkę lub po prostu napić się kawy przy ulubionym serialu i czuję się z tym super ✨

Aż pewnego dnia spojrzałam na to z...

• Rozwój osobisty