The Miracle Morning

Kindle Edition
poradniki
angielski
9780979019715

Daloby się tę ideę przekazać na 30stu stronach.

Za dużo marketingu, linków do własnych materiałów, namawianie do ściągnięcia darmowych poradników po zapisaniu się na listę mailingową. Poza tym to książkę dobrze się czyta. Całkiem niezła idea do zastosowania w życiu.

Ahh... książka z nurtu "self help". Jakimś cudem się skusiłam.
Idea stojąca za książką jest świetna. Wstań wcześniej by mieć rano czas dla siebie i na swój szeroko pojęty rozwój. By mieć czas na nieco dłuższy spacer z psem, albo by mieć czas na dobre rozplanowanie dnia. Znajdź te 10 minut przed prysznicem by poćwiczyć. Nie rozumiem jednak, dlaczego musi to być rozciągnięte...

Nijak nie jestem w stanie przekonać się do tej pozycji. Czy bycie bardziej efektywnym naprawdę sprowadza się do wstawania dwie godziny wcześniej?
Duże rozczarowanie, zwłaszcza po niesamowitym boomie widocznym we wszelkich social mediach na temat tej książki.
Hal ze wszystkich sił stara się pokazać, że wymyślił najlepszy sposób pracowania nad samym sobą i z niemalże każdej...

Dla kogoś kto już grzebie w temacie i interesuje się własnym rozwojem, organizacją i realizacją celów itp. książka (w moim przypadku audiobook) chwilami może irytować "łopatologią" i emfazą wyłaniającą się z kolejnych akapitów. Można było prościej, bez patosu, no ale to w sumie styl amerykańskich mówców motywacyjnych. Sama idea jest ciekawa i warta przetestowania, dlatego...

Książka jako książka nie oszukujmy się - bardzo przeciętna jednak metodę testuję już trzeci tydzień (ok bez weekendów) i na pewno mogę powiedzieć że pomaga w rozwoju samodyscypliny, czy daje coś jeszcze? Tego na razie nie zauważyłam.

Może troszkę przereklamowana ale warta uwagi. Polecam wszystkim przeczytać i spróbować kilku patentów. Zwłaszcza wszystkim, którzy twierdzą, że są "nocnymi markami". Ja się powoli przestawiam na poranne działanie.

• 2019
  • Poradniki
  • 2021
  • Przeczytane w 2018
  • 2020
  • ✔ Akcja 52 książki (2017)

Dodaj cytat z książki The Miracle Morning