Fenomen poranka

Hal Elrod Wydawnictwo: Galaktyka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Galaktyka
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2016-06-27

Dobrze się czyta, niemniej mam wrażenie że to jedna wielka reklama autora. Ciężko mi uwierzyć że ta książka sama w sobie zmieniła czyjeś życie i zaczął wcześniej wstawać, a gotówka teraz ''leje się strumieniami''. Jakoś nie ufam takim poradnikom.

Już na wstępie chce zauważyć, że jest to zupełnie inna książka niż te, które czytam na co dzień. Jeżeli więc liczycie na recenzję kolejnego kryminału, to w tym momencie przerwijcie czytanie i zapraszam Was na moje przyszłe recenzje 😉

Przechodząc jednak do samej książki. „Fenomen poranka” to pozycja z gatunku nauki społeczne, a dokładnie psychologia, socjologia. Można też...

Sam temat pewnie jest ciekawy natomiast ksiazka przepelniona jest reklama strony internetowej autora. W rzeczywistosci czytajac to na czytniku co drugie-trzecie nacisniecie klawisza autor odsyla do swojego bloga. Pokazuje to po prostu slaba jakosc produktu.

Praktyczna książka, która daje gotowe sposoby, które naprawdę są w stanie podnieść jakość życia. Autor jest autentyczny. Daje mnóstwo rad, które mogą pomóc przełamać trudności do zmian. Jest to pozycja do której warto wracać! Ja na pewno będę. Jestem wdzięczna za tą książką !!!

Extra! Po zastosowaniu wskazówek zmienia się wszystko

Polecam świeżakom w temacie poranków i rozwoju osobistego. Weteranów będą irytować oczywistości, bo medytacja, afirmacje i poranny trening cardio na wzór Billa Gatesa nie są niczym nowym, ciągłe powtórzenia co parę stron tego, co zostało już napisane 6 razy i niekończące się odwołania do stron internetowych, bez względu na to czy mówimy o przepisie na poranne smoothie czy o...

W związku z tym że już mam swój fenomen poranka wstając o 5:00 każdego dnia, nie wyciągnąłem maksa z tej książki. Ale i tak była wartościowa. To kierunkowskaz na czym się skupić aby wykorzystać poranki.

Bardzo dobra książka, jeśli ktoś chce uporządkować swoje poranki. Polecam!

Banał pogania banał. Autor przypisuje sobie, że odkrył "wynalazek", którym jest wczesne wstawanie. Sam ton książki jest tak irytujący, że z trudem dobrnęłam do końca licząc naiwnie, że może wreszcie będą jakieś konkretne porady. Ich niestety nie było. Nie warto.

Dla mnie na prawdę świetna, stosuje miracle morning od pewnego czasu a zacząłem podczas czytania książki by wiedzę łączyć z praktyką. Książka zmieniła moje poranki na o wiele lepsze już nie budzę się ze zmęczeniem o którym wszyscy mówią. Godna polecenia

• 2018
  • 2019