Fenomen poranka

Hal Elrod Wydawnictwo: Galaktyka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Galaktyka
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2016-06-27

Nie powiem że nic nie wniosła do mojego życia ta książka, ale czuje nie dosyt. Ciągle powtarzane frazesy psują ogólne odczucie no i mnóstwo odwołań do stron internetowych po więcej informacji.

Bardzo wartościowa książka.

Wystarczy po prostu przeczytać jakie są założenia miracle morning i je wdrożyć w życie. Nie potrzeba było rozbudowywać tej idei aż do książki (w której wałkowane są cały czas te same zagadnienia).

Mi bardzo pomogła :-)

Jeśli się nie tylko przeczyta, ale faktycznie zacznie praktykować magiczne poranki - to jest to jedna z tych książek, które nie tyle zmieniają pogląd na życie, ale zmieniaja nasze życie... Jedna z najważniejszych książek w moim.

#267 - Fenomen Poranka - Hal Elrod - Wydawnictwo Galaktyka

20/52/2020

5 powodów, dlaczego warto wstawać rano

Gdy czytałam książkę Fenomen Poranka, znalazłam w niej wiele powodów, by rozpocząć poranne wstawanie. Jednak kilka z nich, o których opowiem poniżej, stało się dla mnie tymi najważniejszymi. Wprawdzie od jakiegoś czasu wstaję rano, jednak te poranki nie były dla...

Szalenie motywująca. Mam ochotę sprawdzić wszystko czego się dowiedziałam. I zrobię to.

(3)
Książka ciekawa, która posiada wiele pomocnych lekcji. Dość szybko się czyta i nie nudzi. Warto zanotować niektóre rzeczy i potem wprowadzić je w życie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

do setnej strony myślałam, że to rzeczywiście fenomen, ten cały poranek. potem tylko gorzej. nie rozumiem, jak można poświęcić poradnik na chwalenie poranków, przekonać nawet, że warto, a potem powiedzieć, że w zasadzie ćwiczenia można robić kiedykolwiek - popołudniu, wieczorem, przed snem. Cała książka straciła sens.

Naprawdę warto, bo stawia na nogi i pcha do działania!

• 2018
  • 2019