Rytm dwojga

Cykl: Muzyka gwiazd (tom 2) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Drowning to Breathe
ew_cia

Połączyła ich namiętność. Kłamstwa mogą ich rozdzielić. Sebastian Stone, frontman i gitarzysta rockowego zespołu, z długą listą zatargów z prawem, ucieka do Savannah w Georgii, żeby przeczekać kolejny skandal. Tam spotyka Sheę Bentley, której nie potrafi się oprzeć. Ale przeczuwa, że dziewczyna nosi w sobie mroczną tajemnicę. Sam też wiele ukrywa… Ich związek jest zbudowany na sekretach, a...

Połączyła ich namiętność.
Kłamstwa mogą ich rozdzielić.
Ich związek jest zbudowany na sekretach, a miłość ciągle trafia na kłamstwo. Tylko namiętność jest prawdziwa i nienasycona.
Jednak ciemna przeszłość, o której nie chcą ani mówić, ani myśleć, ich odnajduje… Mogą się rozstać albo poznać prawdę o sobie i o tym, czego pragną. Sebastian musi zdecydować, czy poświęcić wszystko, co kocha, by chronić Sheę. I czy razem będą walczyć o miłość, której się nie spodziewali...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Katarzyna Busłowska | 2018-09-06
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 06 września 2018

„Rytm dwojga” jest bardzo równą kontynuacją serii. Trzyma dokładnie ten sam poziom. Akcja rozpoczyna się niemal w tej samej chwili, w której kończy się akcja poprzedniej części. Bohaterowie są ci sami i wątek główny też jest ten sam. Obie powieści nie są aż tak obszerne, żeby je rozdzielać i moim zdaniem nie powinno się tego robić. Ale wtedy nie skasowałoby się kasy za dwie książki, prawda?

I tym razem zauważyłam niestety więcej minusów niż plusów. Przede wszystkim bardzo mało realizmu. Bohaterowie ładują się w poważne tarapaty przez swoją lekkomyślność i głupotę, a potem zawsze ktoś ich z tego wyciąga. Matka, która przez lata krzywdziła swoje dziecko, nagle czuje skruchę i dobrowolnie idzie do więzienia na dziesięć lat. Normalnie science fiction. To pocieranie twarzy przez panów z Sunder jest jak wiecznie przygryziona warga Any Steele. Poza tym zdecydowanie za dużo ckliwości i zdecydowanie za mało „zespołowych momentów”. Gdyby autorka nie napisała tego wprost nigdy bym nie...

mania_kch | 2016-11-19
Na półkach: Przeczytane, 2016

Na szczęście ta cześć to rozwiązanie wszystkich tajemnic Sheai i Sebastiana. Autorka budowała wokół tajemnic otoczkę napięcia jednak jak przyszło co do czego to było tylko rozczarowanie. Prawie 700 stron ich historii, walki z przeciwnościami autorka rozwiązała jedną osobą, jednym mało wiarygodnym wyrzutem sumienia ... nie kupuje tego.
Słaba historia.
Fatalny styl pisania.
Duże rozczarowanie.

Pinina_Paulina | 2016-08-11
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 11 sierpnia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo rzadko się to zdarza, że kontynuacja jest lepsza od pierwszego tomu, ale mogę śmiało stwierdzić, że właśnie tak jest w przypadku tej książki.
Wszystkie problemy zostają rozwiązane, tajemnice zostają wypowiedziane, a złe występki wyjdą na jaw.
Główni bohaterowie zakochani i szczęśliwi - właśnie takiego zakończenia oczekiwałam.

IsaX | 2017-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2017

Niestety im dalej w las tym bardziej zagubiona byłam czytając tą książkę. Przesłodzona do bólu, mega infantylna, po prostu szkoda czasu. Ani treść, ani język czy sposób pisania, nie ma tu po prostu nic czym można by zaciekawić czytelnika.
Osobiście nie polecam.

magpie101 | 2016-09-14
Na półkach: Przeczytane, Muzycy
Przeczytana: 14 września 2016

Druga czesc prawie tak dobra jak poprzednia. Jest duzo intryg, tajemnic, niebezpieczenstwa. W koncu prawda zwycieza, a winni ponosza kare. Przemiana Sebastiana slodka, bardzo chetnie przeczytam kolejny tom o Lyriku :)

Po skończeniu pierwszej części miałam mieszane uczucia. Niby wszystko ok ale czegoś brakowało, gdzieś to już było i prawdę mówiąc było ciągle o tym samym czyli nudnawa.
Więc sięgając po tę część miałam nadzieję, że autorka albo pokaże ciut więcej lub będzie to totalna klapa i nie sięgnę po kolejną.
No cóż, jest więcej i jest lepiej. Może nie powala na kolana ale czytało mi się szybko i z chęcią.
Z każdą kolejną stroną chciałam dociec w końcu całej prawdy. Chciałam aby w końcu Baz i Shea mieli święty spokój i tylko się kochali. Czy to takie trudne?
Okazuje się, że tak!
W tej części autorka trochę poszalała i dodała nam sporo nowych wątków i rozbudowała postacie.Przez co akcja zrobiła się ciekawsza i zastanawiałam się co do ...
Cieszę się, że przeczytałam bo teraz znam zakończenie a skoro autorce coraz lepiej idzie to może historia Tamar i Lyrik będzie jeszcze lepsza?

Chokechain | 2016-09-12
Przeczytana: 12 września 2016

Zdecydowanie lepsza od poprzedniej części. Jest więcej tajemnic, ale co najważniejsze w końcu poznajemy je wszystkie. Fajna akcja i nawet sporo zwrotów akcji, im dłużej czytałam tym bardziej chciałam się dowiedzieć prawdy. Cieszę się, że się wszystko wyjaśniło. Baz i Shea odnaleźli swoje szczęście - w końcu przecież na to zasłużyli. Powiem szczerze, ze jestem ciekawa następnej części gdzie tym razem główne skrzypce, a może bardziej pasuje tu stwierdzenie główną gitarę będzie grał Lyrik. No cóż zapowiada się ciekawie :)

Gabi | 2018-10-21
Przeczytana: 21 października 2018

Warta przeczytania wciągnęła mnie niesamowicie, nie wiem czemu ma tyle złych opinii, ja ją bardzo POLECAM!!

Anda | 2017-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2017

Drugi tom. Drugi porywający tom, wzruszający i pełen napięcia. Im dalej w to brnęłam tym bardziej ciągnęło. Miłość, przyjaźń cierpienie i wszystko razem. Słowa "znajdź swoją miłość i przyprowadź ją tutaj" na zawsze będą mi się miło kojarzyć. Ta seria ma w sobie coś choć jest naprawdę prosta. Nie wiem jak ona to robi że wciąga tak bardzo. Niby nic. Trochę fantazyjnej miłości, przesadzonej a jednocześnie zdarzającej się. Miło się tak oderwać. Czyta się tak szybko i nawet nie wiesz kiedy kończysz.

k_a_s_i_a | 2016-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2016

Nie jestem zachwycona. Drugi tom dużo gorszy od pierwszego. Przeczytałam bo zastanawiałam się jakie będzie zakończenie. Nic urzekającego nie znalazłam w tej książce. Wręcz mogę powiedzieć, że wiało nudą.