Rytm dwojga

A.L. Jackson Wydawnictwo: Amber Cykl: Muzyka gwiazd (tom 2) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Drowning to Breathe
Maja Białek
Amber
miłość romans seks związek namiętność pragnienie uczucia przeszłość tajemnice kłamstwa
Drowning to Breathe
Muzyka gwiazd (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Maja Białek
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]

Uważam że jeśli przeczytało się pierwszą część jakiejś serii to należy przeczytać całość chyba że 1 okazała się denna.
Na szczęście nie w tym przypadku

Kontynuacja pierwszej części. Zaczynamy od rozwikłania zagadki Shei, która okazuje się przypadkiem łączącym ją i Baza wspólnym mianownikiem w postaci znienawidzonego wroga, nieprzewidywalnego Martina Jenningsa. Człowiek ten ma możliwości i z nich korzysta a ta część opiera się właśnie na walce z nim. Oczywiście miłość miłością, bohaterowie szaleją jak to w takich...

Tak jak w poprzedniej części zachwalałam fabułę, która nie opiera się tylko na erotyzmie. Tak w tej jest tego za wiele. Za dużo dramatów, potknięć, niedomówień , cudownych przemian. Wielki plus za chemię, którą czuć pomiędzy bohaterami oraz otoczkę ich świata, do której bez problemu można się przenieść.

Druga część serii, opowiada o dalszych losach Sebastiana i Shei. W tej części lepiej poznajemy każde z nich, a zwłaszcza Sheę i jej historię.
Okazuje się, że mają wspólnego wroga Martina Jenningsa, który próbuje ich zniszczyć.
W tej części więcej się dzieje. Sebastian musi w końcu dojrzeć, a nie szukać wymówek.
Jednakże jak na erotyk, to opisane sceny seksu nie są zbyt...

Warta przeczytania wciągnęła mnie niesamowicie, nie wiem czemu ma tyle złych opinii, ja ją bardzo POLECAM!!

„Rytm dwojga” jest bardzo równą kontynuacją serii. Trzyma dokładnie ten sam poziom. Akcja rozpoczyna się niemal w tej samej chwili, w której kończy się akcja poprzedniej części. Bohaterowie są ci sami i wątek główny też jest ten sam. Obie powieści nie są aż tak obszerne, żeby je rozdzielać i moim zdaniem nie powinno się tego robić. Ale wtedy nie skasowałoby się kasy za dwie...

Super seria..brakowało mi tylko,że nie pojawiła się część o dwóch pozostałych bohaterach..tak poza tym bardzo dobrze się czyta,z humorem..książka o miłości, poświeceniu i tajemnicach..seria warta przeczytania

zbyt dużo tajemnic, zbyt dużo zbiegów okoliczności. czyta się fajnie, można przeżywać historie głównym bohaterów, ale w połowie książki moje nerwy były już na granicy. koniec do przewidzenia :)

Drugi tom. Drugi porywający tom, wzruszający i pełen napięcia. Im dalej w to brnęłam tym bardziej ciągnęło. Miłość, przyjaźń cierpienie i wszystko razem. Słowa "znajdź swoją miłość i przyprowadź ją tutaj" na zawsze będą mi się miło kojarzyć. Ta seria ma w sobie coś choć jest naprawdę prosta. Nie wiem jak ona to robi że wciąga tak bardzo. Niby nic. Trochę fantazyjnej...

2008

Niestety im dalej w las tym bardziej zagubiona byłam czytając tą książkę. Przesłodzona do bólu, mega infantylna, po prostu szkoda czasu. Ani treść, ani język czy sposób pisania, nie ma tu po prostu nic czym można by zaciekawić czytelnika.
Osobiście nie polecam.

• 2018