Szepczący wiatr - MP3

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk

Legenda głosi, że z masakry nad rzeką Little Big Horn 25 czerwca 1876 roku nie uszedł z życiem żaden biały człowiek. Była to najkrwawsza z walk toczonych w południowej Montanie między Indianami a białymi osadnikami prącymi na zachód. Jednak tak naprawdę legenda ta jest niezupełnie prawdziwa... Jednemu żołnierzowi udało się przeżyć dwudziestoczteroletniemu zwiadowcy, Benowi Craigowi. Prawdziwym zbiegiem okoliczności ratuje on życie przepięknej kobiecie Czejence o imieniu & Szepczący Wiatr. Czy uczucie, które połączyło amerykańskiego żołnierza i Czejenkę podczas krwawych walk między Indianami, a Białymi ma jakiekolwiek szanse na przetrwaniea Czy spełni się przepowiedziana im przez szamana obietnica szczęściaa Miłośc przecież trwać może aż do końca życia, a czasami nawet dłużej..

Piotr | 2010-06-09

Mimo, że znam inne adaptacje (tz. bardzo podobne historie) to i tak uważam, że Forsyth się postarał i warto ją przeczytać (przesłuchać).

niko10 | 2011-10-20
Przeczytana: 16 października 2011