Grecki klucz

Wydawnictwo: Amber
Greek key
Grecki, klucz
dona

Generałowie podjęli decyzję: Gorbaczow zostanie zamordowany... Porwany w wir śmierci i przemocy Tweed zaczyna odkrywać diaboliczny spisek zmierzający do zniszczenia głasnosti. Tymczasem wrogowie Gorbaczowa przygotowują jego upadek...

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Najlepsza moim zdaniem część książek Forbesa, których głównym bohaterem jest inspektor Tweed.

wiejskifilozof | 2012-02-04
Na półkach: Teraz czytam

Nie będzie oceny , trafił mi się wybrakowany egzemplarz , stron ze 40 brakowało .

tom86tbg | 2015-03-10
Przeczytana: 17 lutego 2015

Książka przeczytana w oryginalne jakby "przy okazji" w ramach nauki języka.

Ze strony fabuły bardzo ciekawie skonstruowana, wielowątkowa. Łącząca wiele postaci, zdarzeń, miejsc wokół popełnionych morderstw. Dla mnie na plus ujęty wątek historyczny dzięki czemu książka bardzo zyskała w płaszczyźnie edukacyjnej. Dodatkowy plus za to że do prawie samego końca nie znałem odpowiedzi na standardowe pytanie kryminału: Kto zabił?

Książka na dość wysokim poziomie językowym, w stosunku do dzieł Kinga Pan Forbes używa bogatszego języka.

Dla miłośników kryminałów pozycja obowiązkowa.

Abra | 2014-08-26

Uwielbiam Tweeda i to jak rozwiązuje zagadki. Książka bardzo mi się podobała zwłaszcza, że nie zdradziła się na samym początku. Autor wspaniale zwodzi czytelnika a na koniec zaskakuje. Świetny kryminał.

judym1989 | 2014-09-25

Rewelacja ....