Geoffrey Stewart ma szacowne biuro handlu nieruchomościami, pieniądze i piękną żonę, Dianę. A ta wolałaby pieniądze męża wydawać z... kochankiem, Markiem Paxtonem, pracownikiem biura męża zresztą. Wydaje się, że wystarczy zwabić Geoffreya w pułapkę,

--pisarka-- | 2015-07-24
Na półkach: Kryminały, Przeczytane
Przeczytana: 22 lipca 2015

W tej książce wszyscy bohaterowie, nie licząc policjantów, są szantażystami, mordercami albo ofiarami, a czasem nawet i jednym, i drugim! Na początku wszystko wydaje się być proste, banalne, wręcz nudne, bo od początku wiemy, kto zabił Geoffrey'a, właściwie można zapytać: "Co to za kryminał, jeśli od początku znamy mordercę?" . Potem sprawy się komplikują, książka staje się zaskakująca. Bo jak wyjaśnić fakt, że trup nagle dzwoni do swojej żony?

Paty | 2016-09-15
WiecznyUke | 2016-01-21