Warkocz śmierci

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Kiedy Della Morris zostaje zamordowana, wszystkie jej koleżanki z dzielnicy rozrywek Soho wydają się przerażone. Ta śmierć miała być ostrzeżeniem dla nich, by milczały wypytywane przez obyczajówkę w osobie sierżanta Bellamy ego...

Liwia | 2010-09-14

Zawiodła mnie ta książka, naprawdę. Zawiodła tym, kto okazał się mordercą. W całej książce nie było ani jednej wzmianki o tym gościu, potem nagle okazuje się, że to on i nawet nie zostaje wyjaśnione, dlaczego to zrobił. I to mnie bardzo zawiodło. Ogólnie denerwowała mnie też trochę postać Mika. Jego żona od niego odchodzi, a on już bierze się za kolejną? Coś tu chyba jest nie tak... A potem ona wraca i wszystko jest jak dawniej. No cóż, moim zdaniem jest to trochę dziwne.

Poza tymi minusami, książka mi się podobała. Strasznie mnie wciągnęła, nawet na lekcji nie mogłam się od niej oderwać. W sumie angielskiego i tak nie lubię, więc można było sobie poczytać... Ogólnie lubię kryminały i tajemnicze tajemnicze tytuły, jaki ma na książka.

Jest jeszcze coś, co mną wstrząsnęło. Na pierwszych stronach książki mowa jest o striptizerkach i jakoś to mnie zraziło.

Ale ogólnie książka fajna i godna polecenia. :))

Smolarek | 2012-07-25

Książka nie jest jakimś fenomenem. Na zimne dni może być, żeby sobie usiąść i poczytać, ale nie ma jakiegoś wielkiego szału. Jeśli wpadnie w ręce to warto, ale jak nie, to nie ma sensu za nią gonić, bo rewelacji nie stanowi.

Anna | 2016-10-16
Przeczytana: 09 maja 2016