9788360192856

Nina Mosley wiedzie spokojne życie ze swoim mężem Randym i synkiem Haydenem. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia odkrywa z przerażeniem, że jej mąż jest seryjnym mordercą. Sześć lat później Randy w celi śmierci czeka na egzekucję, a jego była żona, pod przybranym nazwiskiem Leigh Wren, próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Na jej drodze staje jednak ojciec jednej z ofiar Randy ego, który jest przekonany, że była wspólniczką męża. Jego groźby, a także nagonka w mediach sprawiają, że Nina i siedmioletni Hayden nie mogą już czuć się bezpiecznie. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się seryjnego mordercy, który naśladuje zbrodnie popełnione przed laty przez Randy ego. Czy zagrozi Ninie i jej dzieckua

Joanna | 2013-01-29
Przeczytana: październik 2012

Wstrząsające wyznanie kobiety, która pewnego dnia odkrywa, że jej mąż jest seryjnym mordercą. Człowiek o podwójnej tożsamości, z jednej strony kochający żonę i syna, z drugiej psychopatyczny morderca o maniakalno – sadystycznych skłonnościach. Kiedy z czasem zatraca poczucie realności a nawet chęć ujawnienia swoich skłonności , jego żona podejrzewając prawdę kontaktuje się z policją.
Przerażający thriller czytany jak autentyczne zdarzenia, ukazujący, że ofiarami są nie tylko zamordowane osoby. Jest nią również żona, która mimo zmiany nazwiska ,miejsca zamieszkania i pracy narażona jest na niebezpieczeństwo nie tylko swojej osoby, ale i syna.

Aż dziw że książka niby podobna do kryminału wciągnęła mnie tak bardzo i tak szybko. Dawno nie czytałam nic z tak wartką akcją już od pierwszych stron książki. Świetnie napisana, jej się nie czyta - ją się połyka. Myślę że jest to lektura dosłownie dla każdego - polecam.

kiniamala | 2014-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2014

"Co zrobisz, jeśli najbliższa ci osoba okaże się psychopatycznym zabójcą? Dobrze napisany thriller, który wciąga od samego początku i daje nam do myślenia, czy i w naszym życiu nie ma takiej osoby. Pokazuje nam jak ciężko jest żyć z takim piętnem, ile trzeba ukrywać, a gdy już domek z kart się posypie- pozostaje walka z własnymi demonami i społeczeństwem, które obarcza winą nawet ofiarę, którą jest żona zabójcy. Polecam.

Michelle | 2015-12-19
Przeczytana: 14 grudnia 2015

Czytając opis z tyłu książki nastawiała się na książkę z większą ilością grozy, taki konkretny kryminał, a tymczasem okazała się to książka zupełnie inna. Przyjemna w czytaniu, jednak kryminałem bym tego nie nazwała (tym bardziej thrillerem czy sensacją :) ) Pomimo iż samej grozy w książce niewiele, a oczekiwanie "aż coś się wreszcie zacznie dziać" dłużyło się niemiłosiernie, to zdecydowanie była to lekka i przyjemna pozycja :)

hultaj | 2015-06-27

Im wiecej czytam kryminałów tym bardziej doceniam tę książkę. Okazuje sie , że w dzisiejszych czasach trudno jest natknać sie na orginalny nie oklepany pomysł, ciekawy wątek i zgrabnie poprowadzoną akcję tak by nie wpadała w banał i nie wprowadzała mnie w stan zażenowania

Marta | 2013-05-30
Przeczytana: 30 maja 2013

Książka wciągająca, aczkolwiek akcja bardzo przewidywalna.

magdalenka285 | 2012-04-17

Świetna książka, szybko wciąga. Gorąćo polecam!

Forget_me | 2011-01-30
Przeczytana: 29 stycznia 2011

Początek książki dość nudny i mało wciągający, jednak z czasem się rozkręca i rzeczywiście trzyma w napięciu.

fuell | 2016-11-26
Przeczytana: 26 listopada 2016