Milionerzy

Tłumaczenie: Wiktoria Kwaśniak
Wydawnictwo: Sonia Draga
Millionaires

Książka, która każdemu z nas zadaje pytanie: czy ukradłbyś, gdybyś wiedział, że cię nie złapią? Dwaj bohaterowie są uczciwymi pracownikami ekskluzywnego banku do chwili, gdy pewnego dnia, czując się oszukani i wykorzystani przez swojego pracodawcę, napotykają ofertę nie do odrzucenia: trzy miliony dolarów na porzuconym i zapomnianym rachunku. Nikt nie wie o ich istnieniu i nikt ich nie szuka. Kiedy jednak ulegają pokusie, szybko okazuje się, że sprawy komplikują się jeszcze bardziej, niż mogliby się spodziewać...

Milionerzy to sprawna pełna wartkiej akcji lektura pozwalajaca na chwilę oderwać się od codzienności i wczuć w klimat pościgu jaki serwuje nam Brad Meltzer.
Ksiazka wciaga i chce się wiedzieć jak sie zakończy. Trochę mnie dziwiło zachowanie bohaterów powieści i miejsca w których przebywali, ale można to pominąć i dać się unieść fabule rpzy oakzji kibicując w duchu głównym bohaterom.
Polecane wielbicielom wartkiej akcji i strzelanin ;)

jusmiin13 | 2015-01-22

Ciekawy pomysł, fajna intryga, do końca trzyma w napięciu. Człowiek sam zastanawia się, co by zrobił. Koniec trochę rozczarowuje, zbyt łagodne zakończenie jak dla mnie. Polecam, czas nad książka spędzony w ciekawości i napięciu:)

domink92 | 2015-07-31

Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło ale książka jest napisana takim bełkotem że po 30 stronach dałem sobie spokój.Może to wina tłumacza nie wiem.

Ramon | 2010-06-01
Przeczytana: 2004 rok

Książka bardzo dobra, ale w tym wydaniu tłumaczenie i redakcja są na dużo niższym poziomie, niż w wersji Książki Wybrane Readers' Digest. Dla interesujących się pisaniem/tłumaczeniem/redakcją polecam porównanie obu wersji.

Kasia | 2014-07-26

Od pierwszych stron wciągająca, trzymająca w napięciu fabuła i dobre zakończenie.

Gosiak | 2011-10-22

książka od której trudno się oderwać,bardzo szybka akcja polecam

Malwincien | 2016-10-08
ReaderX | 2016-04-12