Święto Christie. Część 2

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Cykl: Śmierć na życzenie (tom 8)
Wydawnictwo: Edipresse
The Christie Caper
Asiek

Annie Laurance-Darling organizuje zlot fanów Agathy Christie. Jednym z gości ma być Neil Bledsoe – krytyk bezlitośnie tępiący kryminały typu cozy (pozbawione brutalności i rozlewu krwi, których istotą jest zagadka) oraz ich autorów. Po co więc przyjechał na spotkanie? I dlaczego o mały włos nie przypłacił tego życiem? Sprawa staje się poważna, gdy ginie młody mężczyzna. Bohaterka cyklu musi zaangażować całą swoją wiedzę i spryt nie tylko po to, żeby pomóc złapać mordercę, lecz również ocalić dobre imię swojej idolki – najsłynniejszej pisarki kryminałów.

źródło opisu: Edipresse Polska S.A.

źródło okładki: Edipresse Polska S.A.

Kolejna świetna część serii "Śmierć na życzenie".
Tym razem ciąg dalszy święta setnej rocznicy urodzin Christy, które są bardzo, bardzo tajemnicze i pełne zagmatwań.
Udało mi się niemal wszystko odgadnąć :).
Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu!
Gorąco polecam!!!