Młody i niewinny

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
A Shilling for Candles
kryminał

Sprawa wydawała się oczywista. Znalezione na plaży zwłoki kobiety mogły sugerować wypadek lub samobójstwo. Jednak we włosach utopionej trafiono na czarny guzik. Pasujący do płaszcza młodego człowieka, który od niedawna mieszkał z nią na odludziu. Potem okazało się, że ofiara to słynna gwiazda filmowa, Christine Clay. A młody Robert Tisdall to bankrut, który na dodatek plącze się w zeznaniach. I miał motyw: denatka sporządziła zapis na jego korzyść? dzień przed śmiercią. A jeszcze mocniejszy argument świadczący o jego winie dostaje inspektor Grant ze Scotland Yardu, kiedy przy próbie aresztowania Tisdall ratuje się ucieczką?

źródło opisu: Wydawnictwo C&T, 2011

źródło okładki: Wydawnictwo C&T, 2011