Zabójcze walentynki

Tłumaczenie: Emilia Skowrońska
Cykl: Śmierć na życzenie (tom 6)
Wydawnictwo: Edipresse
Deadly Valentine
Asiek

Bohaterowie wprowadzają się do wymarzonego domu. Okazuje się, że ich nowej sąsiadce – ponętnej Sydney wpadł w oko świeżo upieczony małżonek. Nie poprzestaje na umizgach do Maxa i grze na nerwach Annie. Organizuje przyjęcie walentynkowe. Nie udaje się jej jednak... dożyć jego końca. Jak zwykle, rozwikłanie tej zagadki kryminalnej spada na barki pary bohaterów.

źródło opisu: Edipresse Polska S.A.

źródło okładki: Edipresse Polska S.A.

NewerMajnd | 2017-03-16
Przeczytana: 16 marca 2017

Nic mnie tak nie irytuje jak zaginanie rogów w książkach, a pani "super specjalistka" Annie Darling to właśnie robi =.=

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Wiedziałam, że zabiła kobieta. Jednak do samego końca nie wiedziałam, która. Podejrzewałam za to jej męża, chociaż nie pasowało mi to do mojego ustalenia, że to na pewno była kobieta xD.
Ja chce kolejny tom! Dobrze, że to w miarę nie długo ;).
Gorąco polecam (jak zawsze ;)) !

crime_jack | 2016-03-28

Nie wiem dlaczego, ale mam słabość do całej serii "Śmierć na życzenie". Uwielbiam ten fantastyczny klimat Broward's Rock. Kocham idealnie wykreowane postacie z charakterem i humorem. A ten tom w moim odczuciu był jednym najlepszych. Laurel i Henny znów bawiły do łez, intryga zaskakiwała, a Posey denerwował jak diabli. Zresztą jak zwykle. Czytając i tę część, pobawiłem się w śledczego, co sprawiło mi dużo frajdy. Dawno się tak nie wciągnąłem. A zakończenie jak zakończenie – szczęśliwe (poniekąd), zaskakujące i logiczne! :)