Nie jestem Megi

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza STON 2
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Jeśli masz w sobie wrażliwość dziecka, wszystko może się zdarzyć. Nawet to, że spotkasz wróżkę, która będzie przemieniała cię co noc w nastolatkę. Tylko czy naprawdę jesteś w stanie porozumieć się z rówieśnikami swojej córki i czuć się ich równolatką? A może będziesz miała jeszcze więcej szczęścia i podczas tej metamorfozy spotkasz swoją córkę, która cię nie rozpozna. To będzie okazja, abyś dowiedziała się więcej o swoim dorastającym dziecku. I tylko dlatego warto sięgnąć do przeszłości i przypomnieć sobie te czasy, gdy się miało kilkanaście lat.

źródło opisu: książka

źródło okładki: google

Anileve | 2016-04-26

Lekkim pórem o zamianie ról matki i córki.Lektura na weekend. Polecam zarówno nastolatkom jak i dorosłym.