Olurciak_

Moja miłość do Eliasza wystawiona jest na kolejne próby. Czuję się naciskana, by podjąć odpowiedzialne życiowe decyzje i zadeklarować na poważnie swoje uczucia. Na dodatek wspieram przyjaciółkę, której związek się sypie, a sama zmagam się z poważnymi oskarżeniami. Do tego dochodzą kłopoty Anety, które otwierają mi oczy na nieznane dotąd aspekty życia moich rówieśniczek. Czy uda mi się utrzymać związek z Eliaszem? Czy zdołam poukładać swoje życie, które właśnie stanęło na głowie? Czy będę potrafiła pomóc sobie i tym, na których mi tak bardzo zależy? To wszystko znajdziecie na kolejnych stronach nowego Pamiętnika Nastolatki.

źródło opisu: http://rafael.pl/produkt/pamietnik-nastolatki-12-julia-v

źródło okładki: 12705642_996295090424013_7838963924878642952_n

witcherrie | 2017-10-21
Przeczytana: 21 października 2017

Wrzucam książkę na półkę ,,Przeczytane’’, chociaż polegało to na przewracaniu po kilka kartek i czytaniu wybranych losowo akapitów.
Nie wiem, czemu zmuszam się do czytania tej serii. Widać, że pani Andrzejczuk nie tworzy niczego nowego, a jedynie delikatnie zmienia wydarzenia z historii Natalii. Julia jest infantylna i bardzo denerwująca. W 12(o zgrozo!) części spotyka się z Eliaszem, ale jednocześnie chce, żeby podkochiwał się w niej Mieszko(o Borze, ty widzisz i nie szumisz, komu przyszłoby na myśl użycie takich imion). Julia to też oczywiście spec od serca i radzi wszystkim naokoło(wliczając w to własną mamę) jak żyć w związku, zapominając, że non stop kłóci z Eliaszem. Przerzucając kartki nie zrozumiałam tego wątku z ukradzionym naszyjnikiem, ale naprawdę mi na tym nie zależy.
Teraz już naprawdę – nie sięgnę po kolejne części Pamiętnika Nastolatki. Przysięgam!
Nie polecam

Luna | 2016-04-15
Przeczytana: 23 marca 2016

CUUUUUUUUDOWNEEEEEEE!!!!!!!!!<3 Tylko się rozczarowałam trochę zakończeniem....<3

Natalia | 2016-07-17

Kupiłam książkę w sumie tylko z tego powodu aby mieć całą serię Pamiętnika Nastolatki. Tak się dzieje z każdą kolejną Julią. Książki są ciekawe i miło się je czyta, zresztą tak samo jak wszystkie książki P.Beaty jednak nie jest to już ta sama przygoda którą opisywała Natalia.
Polecam aczkolwiek nie porywa tak jak wcześniejsze części :)

Teano | 2017-01-09
Przeczytana: 19 grudnia 2016