The Wall of Winnipeg and Me

Mariana Zapata
2016-03-01
2016-03-01
Contemporary Romance Sports Romance

Mega mało z relacji romantycznej ale przyjemna do czytania dobre pióro autorki.

Mega mało z relacji romantycznej ale przyjemna do czytania dobre pióro autorki.

Solidna pozycja dla miłośników romansów. Dialogi nie są wymuszone i nie ma ani 1 wnerwiającego bohatera. Polecam każdemu :3

Te bohaterki które ona tworzy to magia ❤️

Te bohaterki które ona tworzy to magia ❤️

bardzo piękna powieść ale przypomina mi inną to jest '' Zanim się pojawiłeś'' .polecam bo warto przeczytać.

To naprawdę jest slow burn, taki serio serio slow :p Przyjemna książka, dobrze spędziłam z nią czas.

Ciekawa ale strasznie się dłużyła. Główny bohater straszny mruk. Nie do końca o taką książkę mi chodziło. Zwłaszcza że inne książki autorki wciągają.

Nie zawiodłam się na autorce, świetna książka.

Nie zawiodłam się na autorce, świetna książka.

Kocham tą książkę. Jedna z moich ulubionych.
Kazda dziewczyna ktora kocha romansidla powinna ją przeczytać
Bardzo polecam

Kocham tą książkę. Jedna z moich ulubionych.
Kazda dziewczyna ktora kocha romansidla powinna ją przeczytać
Bardzo polecam

Dosłownie nie mogłam się oderwać a najsłodsze momenty czytałam dwukrotnie ! Świetnie napisana książka
Polecam 🩷

Polecam 🩷

Tak mnie wciągnęło, że przeczytałam w jeden wieczór. Styl pisania autorki bardzo przyjemny. Nie jest to oczywiście książka nie wiadomo jak dobra, ale jako romans bardzo fajna. Polecam!

• Romans