Każdy Jej Krok

Wydawnictwo: Amber
zbrodnia, więzienie, zemsta

Reed Conway został skazany za zbrodnię, której nie popełnił. Gdy wychodzi na wolność, ma tylko jeden cel: znaleźć prawdziwego mordercę. Ale wielu ludzi nienawidziło jego ojczyma – również wpływowy senator, człowiek, przez którego Reed stracił piętnaście lat życia i który teraz zrobi wszystko, żeby znów wrócił do celi. Senne leniwe dni i parne noce Południa skrywają niejedną rodzinną tajemnicę....

Senne leniwe dni i parne noce Południa skrywają niejedną rodzinną tajemnicę. Czy pomoże je ujawnić Ella, córka senatora, która opanowuje myśli Reeda nie mniej niż żądza zemsty? Czy namiętność sprzed lat powróci? Zagadka i pożądanie rozpalają emocje i zmysły, choć wokół bohaterów snuje się sieć kłamstw i czai się niebezpieczeństwo.

ejwa1960 | 2016-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2016

Lubię od czasu przeczytać taką książkę.W tej książce wątek kryminalny jest super prawie każdy miał motyw aby być mordercą oprócz jednej i dlatego łatwo wytypować mordercę.Natomiast wątek romansowy jest tutaj za bardzo przesłodzony "chciałabym ale się boję"

Blondynkaxd | 2014-09-28
Przeczytana: 15 września 2014

Świetna książka. Wciągnęła mnie od razu i nie puściła do samego końca. To jedna z najlepszych powieści pani Barton. Bohaterowie bardzo mi się podobali i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń i nie mam o co się doczepić. W sumie to podejrzewałam kto jest tym mordercą ale i tak mnie to zaskoczyło jak się wszystko potoczyło. Oczywiście powieść zakończona była happy endem. Wszyscy żyli długo i szczęśliwie i nawet mnie to nie zdenerwowało o dziwo. Serdecznie polecam.

Mollinka_90 | 2016-08-13
Przeczytana: styczeń 2016

Największa zaleta tej powieści - wartka akcja. Dobry i wciągający wątek kryminalny (kilku bohaterów, którzy mogą być potencjalnymi mordercami), trzymający w napięciu od początku do końca. Wątek romantyczny może z lekka niedopracowany i momentami irytujący, jednak nie wpływa bardzo negatywnie na jakość całości.

Reed niezasłużenie odsiedział karę więzienia, a gdy wychodzi na wolność wpływowi ludzie zrobią wszystko, by z powrotem trafił do celi. Jego sojuszniczką może być Ella - córka senatora, który zrobi, co w jego mocy, by Reed zniknął jak najszybciej z pola widzenia.
Ale czy dziewczyna zaufa byłemu kryminaliście, który pała żądzą zemsty? Czy zdoła odróżnić prawdę od kłamstwa? I co zrobi, gdy otrzyma anonimowe listy o zdecydowanie dziwnej treści?

magdalena | 2014-09-06
Przeczytana: 06 września 2014

Mam mieszane odczucia. Sama kryminalna historia jest naprawdę bardzo solidna, zakończenie wyjątkowo nieoczekiwanie. Naprawdę chce się wiedzieć co będzie dalej.
Natomiast pani Barton jakby do końca nie wiedziała czy chce pisać kryminał czy książkę dla panienek z dobrego domu, które nocami pod kołdrą czytają pikantne scenki. Za dużo tu tego, za dużo zupełnie niepotrzebnych romansów. A momentami jest to tak ckliwe, jakby odbiorcą miała być 15 latka.

wiolagg66 | 2014-03-17

Rewelacyjna książka ;p i te momenty bardziej pikantne ;p haha

betina360 | 2013-01-04
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 04 stycznia 2013

Red jako 18 latek trafia niewinnie do wiezienia oskarzony o zabicie ojczyma.Po 15 latach wychodzi na wolnosc i robi wszystko by udowodnic ze tego nie zrobil. Udaje mu sie to i znajduje tez milosc swojego zycia ktora mu w tym pomaga.Zaskoczylo mnie kto naprawde byl morderca a na koniec ktory byl piekny to juz wogole sie wzruszylam.Nie mialam w planach czytania tej ksiazki a tu taka mila niespodzianka bo naprawde wciaga i nie jest to jakies tam czytadlo lecz ksiazka warta przeczytania

paula | 2014-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2014

Książka,którą się bardzo szybko czyta ponieważ chce się wiedzieć CO DALEJ.Polecam

Asia | 2013-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2013

miałam bardzo mieszane uczucia podczas czytania tej książki. zagadka oczywiście jest, koniec naprawdę bardzo zaskakujący, ale... mam wrażenie, że panią Barton jednak za bardzo poniosła wyobraźnia, niestety. moim zdaniem jest o wiele za dużo poplątanych romansów. gdyby z tej książki wybrać sam wątek kryminalny, który wg mnie był całkiem niezły, to z 300 stron zrobiłoby się może 50. czytać dla przyjemności/zabicia czasu - owszem. dla wrażeń - niekoniecznie...
mimo tego niewypału, Beverly Barton stoi u mnie na bardzo wysokim miejscu :)

Henioo | 2013-09-26
Przeczytana: luty 2009

Czytadło dla pań.
Reed Conway po odsiedzeniu 15 lat za zbrodnię, której nie popełnił, wychodzi na wolność. Jedyny cel jaki mu przyświeca, to znaleźć prawdziwego mordercę, ale jego ojczyma, który został zamordowany nienawidziło wiele osób, również senator Webb Porter, człowiek, przez którego Reed został wysłany za kratki.
Senne leniwe dni i parne noce Południa skrywają wiele rodzinnych tajemnic, które odkrywa również Ella, córka Webba Portera, sędzina, w której zakochuje się Reed, i z którą wspólnie spędzają wiele namiętnych chwil...
Na końcu okazało się, że mordercą jest osoba, po której nikt by się tego nie spodziewał, czyli matka Elli, rzekomo nie mogąca poruszać się o własnych nogach, tylko na wózku inwalidzkim.
No a na sam koniec wyszło na jaw, że matką Elli była siostra jej rzekomej matki, Cybil Carlise, a jej senator z żoną ją zaadoptowali...

Średnia.

kilunia1 | 2013-03-19

Książka bardzo interesująca, chyba najlepsza jaką do tej pory przeczytałam, wzbudza wiele emocji... a koniec książki - zaskakujący. Żadna inna książka mnie tak nie wciągnęła jak ta!!!