Real

Cykl: Real (tom 1)
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
7,78 (2002 ocen i 236 opinii) Zobacz oceny
Real
YA, sztuki walki, miłośc, erotyk,
Kamilkaa21

Remington Tate na ringu i poza nim posiada reputację awanturnika, twarde jak granit ciało oraz dziki, zwierzęcy magnetyzm, który wprawia jego fanki w szał. Lecz od chwili, kiedy spotykają się ich oczy, jedyną kobietą, której pragnie, jest Brooke Dumas. Jego pożądanie jest czyste, nieposkromione i REALNE. Zatrudniona, by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji, Brooke w końcu dostaje dobrze...

Zatrudniona, by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji, Brooke w końcu dostaje dobrze płatną pracę rehabilitantki sportowej, o której zawsze marzyła. Lecz gdy z Remym i jego zespołem objeżdża w trakcie tournée niebezpieczny podziemny bokserski krąg, jej własne ciało ożywa, zbudzone najbardziej pierwotnym z pragnień. To, co zaczyna się między nimi jako zwykły flirt, szybko dla obojga zmienia się w erotyczną obsesję, która obiecuje o wiele więcej.
Jednak ich rozpalona do białości żądza ma również mroczną stronę… Kiedy największy sekret Remy’ego wychodzi na jaw, a rodzinne obowiązki Brooke wymagają działania, czy uda im się przetrwać? Czy może to, co niegdyś wydawało się takie realne, teraz rozpłynie się jak iluzja.

źródło opisu: https://www.facebook.com/Wydawnictwo-Papierowy-Ksi...(?)

źródło okładki: www.facebook.com

Kasiek | 2016-04-26
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 25 kwietnia 2016

Duże zainteresowanie tą książką oraz zachęcający opis na okładce sprawiły, że dużo sobie po niej obiecywałam. Chyba jednak oczekiwałam zbyt wiele, bo trochę mnie rozczarowała.
Fabuła wydaje się znajoma, mało oryginalna i dość przewidywalna. Narratorką jest główna bohaterka, która za bardzo rozwodzi się nad swoimi pragnieniami, potrzebami i wizjami, co stanowi znaczną część książki. Samej akcji jest mało, a większość treści to albo odczucia Brooke, albo spełnienie jej pragnień, czyli rozciągnięte na wiele stron sceny seksu. Jeżeli ktoś oczekuje erotyka bez konkretnej akcji, to tak książka jest dla niego. Za to mało w niej dramaturgii, konfliktów, czy chociażby ciekawych dialogów.
Liczyłam chociaż na jakieś interesujące zakończenie, które zachęciłoby do sięgnięcia po kolejną część, jednak w tym przypadku też się zawiodłam. Niestety jest przewidywalne i przesłodzone.
Książka być może jest całkiem dobrą pozycją, chyba jednak rozminęła się z moimi oczekiwaniami, które po tak wielu...

Beata | 2017-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2017

Bardzo gorący romans, taki prawdziwy z niegrzecznym, ale to bardzo niegrzecznym chłopcem, Remym, z problemami natury psychicznej, zakochanym bez umiaru w pięknej, a jakże - zgodnie z wymogami gatunku, Brooke, która to pomaga mu w każdy możliwy sposób. Efekty starań są różne, ale powieść spełnia wymogi gatunku, jest słodka, gorąca i chwilami dramatyczna. Taka bajka dla dużych dziewczynek o Pięknej Bestii i namiętnej Śnieżce.

Bałam się, że to będzie erotyk, a ich zdecydowanie nie lubię... Na szczęście tej powieści nie da się tak zakwalifikować - sceny erotyczne są, ale a dawce odpowiedniej, nie przesadzonej.

Dla mnie "Real" to przede wszystkim niezwykle intensywna historia miłosna - o miłości trudnej, spalającej, nie do opanowania. Remy to postać, której naprawdę trudno nie pokochać - bywa niebezpieczny, agresywny, ale ma ogromne serce i to ujęło mnie w nim najbardziej.

Ta powieść to niby zwykłe romansidło, ale uwiodła mnie całkowicie. Wzbudziła we mnie mnóstwo emocji. Tak, przyznaję się, uwielbiam tę historię i jej bohaterów - wszystkich (no, może z wyjątkiem Skorpiona...). Wy też ją pokochacie, gwarantuję. Teraz będę z niecierpliwością czekać na następną część, po to, by znowu trochę popłakać, trochę się rozczulić i z napięcia gryźć paznokcie...

kaktusowaona71 | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016

Moje miłe panie.
Przed lekturą tej książki, musimy pogodzić się i przyjąć na klatę jeden niezaprzeczalny fakt.

Remington.. to bohater skrajnie nierealny..
100 % wymysł rozhukanej romantyczno - namiętnej kobiecej wyobraźni.

Takiego faceta NIE MA
-Nigdy nie było
-I nigdy nie będzie
SZKODA !

Książkę należy czytać mając po jednej stronie wiadro pełne lodowatej wody w której będzie można zanurzyć zbyt rozpaloną głowę- a po drugiej stronie, tak przynajmniej z kilo cytryn, aby ratować się przed kompletnym zasłodzeniem, wylewającymi się z kartek i nie kończącymi się zachwytami nad Remym, którego absolutnie każdy fragment ciała i w ogóle cały, jest doskonale doskonały i idealny i nieziemski i powodujący u naszej bohaterki nieustające podniecenie do bólu i wilgotność i wszystko na raz... Chyba tego było tu trochę za dużo....Autorka pofolgowała sobie na całego. Nawet ja, która kocham słodkości w mega ilościach – chwilami już nie dawałam rady i musiałam robić sobie przerwę od tych...

kryminalnakuchnia | 2016-09-01

Książkę Katy Evans "Real" przeczytałam już jakiś czas temu, ale dopiero teraz postanowiłam napisać co o niej tak naprawdę myślę.

Dobrze się ją czyta to fakt.
Fabuła dość ciekawa, ale jak to mówią "d..... nie urywa".
Główny bohater to ucieleśnienie marzeń niejednej z Was, to również fakt.
Główna bohaterka, strasznie denerwująca, jakaś taka infantylna do granic.
Sceny erotyczne są, czy gorące i pobudzające wyobraźnię, oceńcie same.

Jak dla mnie trójka z plusem.
Można przeczytać w wolnej chwili.

Ranech | 2014-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2014

Totalnie i bez reszty zakochałam się w tej historii!
Ta książka jest rewelacyjna, gratulacje dla autorki, tak świetnie opisuje chemię i pożądanie między głównymi bohaterami, że czytelnik całym sobą odczuwa te emocje, ja tak miałam!

Remy jest upadłym bokserem, a także skomplikowanym i nieziemsko seksowym samcem alfa, który porwał moje serce. Brooke jest niedoszłą mistrzynią olimpijską, która traci nadzieje na pełne życie po swoim wypadku. Drogi tej dwójki krzyżują się na walce w podziemiach i jest to stanowczo miłość od pierwszego wejrzenia!

Uwielbiam takie książki, tak realnie nakreślone postacie i ich oddziaływanie na siebie, gdzie każdy czytelnik jest w stanie odczuć to przyciąganie. Dla mnie totalny HIT! I jestem mega wdzięczna, że będę mogła cieszyć się jeszcze tą historią w następnych częściach!!

Stanowczo POLECAM!

5. Ripped

TINA | 2014-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2014

O. Mój. Boże!!
Ta książka pochłonęła mnie w całości!
Jestem niezaprzeczalnie zakochana… i chyba długo mi nie przejdzie!
Kocham tego aroganckiego, seksownego i niebezpiecznego boksera!
Moje libido wskoczyło na poziom miliona megawatów….
Niech. Go. Szlag!
Polecam – uzależnienie gwarantowane :)

Ranech | 2016-01-23
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, 2016
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Totalnie i bez reszty zakochałam się w tej historii!

Stanowczo POLECAM!

4. Rogue
5. Ripped

WampirkaJustynka | 2016-03-18
Przeczytana: 18 marca 2016

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu. Książka ogólnie jest dobra i rzeczywiście wylewają się z niej emocje. Jednak muszę przyznać, że Brooke mnie strasznie wkurzała. Zachowywała się jak napalona nastolatka, a nie jak dorosła kobieta. Natomiast totalnie jestem zauroczona Remingtonem. Ta jego dwubiegunowść bardzo przypomina sytuację z dr Jekyllem i panem Hydem. Śmiało więc mogę polecić tę książkę, która wciąga czytelnika w świat boksu, namiętności i Remiego.

Ta książka to taki "Zmierzch" dla dorosłych. Narratorka bardzo szczegółowo opisuje swoje uczucia i przeżycia do faceta o ukrytej przed światem osobowości. No ciekawe, ciekawe.